دستورات رئیس‌جمهور به جهانگیری برای رفع فوری مشکلات سیل‌زدگان

رییس جمهور در گفت‌وگویی تلفنی با دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، دستورات لازم را برای به‌کارگیری همه امکانات جهت رفع فوری مشکلات سیل‌زدگان و روستاهای درگیر سیل صادر کرد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در ابتدای این گفت‌وگوی تلفنی، در جریان تازه‌ترین اقدامات اجرایی در استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان و آذربایجان غربی قرار گرفت.
رییس جمهور بسیج همه امکانات برای مدیریت سیلاب‌ها را ضروری خواند و با تاکید بر گزارش‌دهی و اطلاع‌رسانی به‌موقع به مردم، از همه دست‌اندرکاران در استان‌های مذکور خواست با آمادگی کامل تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را انجام و با مسئولان مربوطه همکاری کنند.
معاون اول رییس جمهور نیز در این گفت‌وگوی تلفنی، گزارشی از برگزاری جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران کشور و اقدامات استانداری‌ها و به‌ویژه وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی و نیرو پس از سیل اخیر را ارائه کرد.
در جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران کشور که وزرای کشور، نیرو، جهاد کشاورزی، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، دبیر شورای عالی امنیت ملی، رییس سازمان مدیریت بحران کشور، رییس سازمان هواشناسی و نماینده جمعیت هلال احمر نیز حضور داشتند، وزارت نیرو گزارشی از وضعیت بارندگی و جریان‌های سطحی کشور و حجم آب موجود در مخازن سدهای واقع در استان‌های جنوبی و غربی کشور ارائه داد.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.