واکنش تند پیشکسوت فوتبال به 6 تایی شدن پرسپولیس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس واکنش تند و تیزی به شکست سنگین امیدهای این تیم به استقلال داشته است.

بعد از اینکه امیدهای استقلال موفق شد با 6 گل از سد امیدهای پرسپولیس بگذرد، بهروز رهبری‌فرد در اینستاگرام واکنش تندی به این بازی نشان داده است.

او با انتقاد از مدیریت باشگاه و بخصوص محمد پنجعلی نوشته است:

«امروز متاسفانه تیم امید پرسپولیس با شش گلی که از استقلال خورد موجب سرافکندگی همه سرخ‌دلان شد. ای‌کاش دوست عزیز و بزرگ ما محمد پنجعلی بجای دوستی کورکورانه و حمایت‌های غیرمنطقی که تو این چندساله از یک گروه بی‌دانش و مافیایی که زمام امور تیم‌های پایه رو به بدترین و ناسالمترین شکل ممکن در دست گرفتن یک‌ذره با احساس مسئولیت بیشتر و به‌دور از رفیق‌بازی و به قول معروف نون قرض دادن به یکدیگر میومد یک سیستم نوین و علمی رو تو مدیریت این تیم‌ها ایجاد می‌کرد تا امروز نه شش‌تایی می‌شدیم نه بچه‌های خوب و سالم و فوتبالیستمون پشت خط می‌موندن فقط بدلیل اینکه اوضاع مالی خوبی نداشتن، هم می‌تونستیم حداقل دوتا بازیکن خوب به تیم بزرگامون بدیم تا مردم یکذره به کارمون اعتقاد پیدا می‌کردن. ولی چه باید کرد که چند نفر و فقط چند نفر از بازیکن‌های درجه سه، دقت کنید درجه سه، دهه شصت چنان عنان کار رو با لاتگری و با حمایت آقا پنجعلی اونم ده‌ساله تو تیم‌های پایه بدست گرفتن که گویی این تیم ارث پدریشون بوده یا فقط اینها واسه تیم زحمت کشیدن. نمونشم آقای سرمربی جدید امید هست که جمعاً یک نیم فصل تو تیم بوده، اونم پشت خط علی دایی و فرشاد پیوس انگاری با میخ به نیمکت دوخته بودنش حالا فقط بدلیل اینکه خوب بازیکن پولی واسه تیم میاره مورد حمایت همه‌جانبه مدیریت بی‌درایت کل مجموعه قرار گرفته که نگو و نپرس. آقایون خواهشاً خجالت بکشید و بعد از این نتیجه خفت‌بار راهتونو بکشید و برید. ختم کلام امروز اگر درایت بعضی‌ها نبود و برانکو بادانش به تیم نیومده بود با این مدیریت مفتضحانه الان تیم بزرگامونم حال و روزش بهتر از پایه‌ها نبود. امیدوارم روزی برسه که تو باشگاه بزرگ پرسپولیس کار دست اهلش بیوفته. به امید پیروزی پرسپولیس بزرگ در بازی فردا. یا علی»

او با وجود انتقادی که از جمشید شاه‌محمدی به عنوان مربی امیدهای پرسپولیس کرده است، خودش را هم به عنوان گزینه جانشینی معرفی کرده و گفته وقت این است که پرسپولیس دست «اهلش» بیفتد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.