ویدئویی هولناک از چرخاندن سر بریده یک زن در شهر اهواز توسط شوهرش!

مرد جوان اهوازی همسرش را به قتل رساند و سر بریده شده او را با خوشحالی در خیابان چرخاند.

ساعت ۱۵ ظهر امروز شنبه ۱۶ بهمن ماه، مرد جوانی جلوی چشمان وحشت زده مردم سر زنش را در میدان کسایی خشیار اهواز به نمایش گذاشت و پس از چند دقیقه قدم زدن فرار کرد.

این جنایت بلافاصله از سوی اهالی وحشت زده میدان کسایی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اهواز گزارش داده شد.

بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره پلیس آگاهی همراه با علی حسن لو بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

تیم پلیس در صحنه جنایت با سر دختر ۱۷ ساله ای مواجه شدند که داخل یک خانه سرش از بدن جدا شده و جسد وی در مکان دیگری رها شده بود.

تحقیقات میدانی نشان داد، دختر جوان پس از فرار به ترکیه از سوی همسرش به ایران بازگردانده شده و به دست همسر و برادر شوهرش به قتل رسیده است.

بررسی ها مشخص کرد، برادر قاتل پاهای مقتول را گرفته و مرد جوان سر همسرش را در خانه با قمه بریده است که عاملان جنایت پس از گرداندن سر مقتول در خیابان به مکان نامعلومی متواری شده اند.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ساعت ۱۸ عصر امروز، کارآگاهان اداره پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات بلافاصله وارد عمل شدند و با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه عاملان جنایت را شناسایی کردند.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی علی حسن لو بازپرس ویژه قتل راهی مخفیگاه متهمان شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه ای قاتل و برادرش را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند.

با دستور علی حسن لو بازپرس ویژه قتل جسد دختر جوان برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و عاملان جنایت برای کشف ابعاد پنهان این قتل در اختیار کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار گرفتند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.