به پیام رسان «بله» بله بگویید!

هر چه زمان به جلوتر می رود، لزوم استفاده همگانی و فراگیر شدن استفاده از پیام رسان های بومی بیشتر حس می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، پیام‌رسان‌های خارجی شاید در ابتدا جذاب به نظر برسند، اما سوء استفاده آن‌ها از اطلاعات کاربران کم‌و‌بیش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
در شرایطی که کشور با چالش‌های فضای مجازی دست و پنجه نرم می‌کند، طبیعی است که استفاده از یک پیام‌رسان امن داخلی می‌تواند بسیار مورد استقبال قرار بگیرد و نگرانی‌های رایج در این حوزه را از بین ببرد.
اما با وجود چندین پیام‌رسان داخلی، کدام‌یک می‌تواند بیش از همه نیازهای مخاطبان را برآورده کند؟
واقعیت این است که کارکرد همه پیام‌رسان‌ها تقریبا یکسان است و حداکثر تفاوت می‌تواند در شکل ظاهری یا عملکردهای موردی آن‌ها باشد، اما پیام‌رسان «بله» یک قابلیت منحصر به فرد دارد. این پیام‌رسان علاوه بر ارائه همه خدمات معمول از جمله گفت‌وگو، ایجاد کانال و گروه و استفاده از استیکر و بازو (بات)، امکان ارائه خدمات بانکی را نیز دارد.
پرداخت قبض موبایل، خرید شارژ، عملیات کارت‌به‌کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو و پرداخت عوارض خروج از جمله خدمات بانکی است که اکنون بر روی پیام‌رسان «بله» ارائه می‌شود.
«بله» یک پیام‌رسان بومی است که با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته و هم اکنون علاوه بر دو بستر اندروید و آی‌اواس، نسخه دسکتاپ آن نیز قابل دسترسی است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.