ارسال ۱۳ کانکس بانک ملی ایران به منطقه زلزله‌زده ثلاث باباجانی

کاروان اهدایی کارکنان بانک ملی ایران حامل ۱۳ کانکس جهت اسکان هموطنان زلزله‌زده غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه از قزوین به سمت منطقه ثلاث باباجانی اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، تعداد ۱۰ کانکس از سوی کارکنان شرکت ملی آزادراه قزوین-زنجان از شرکت‌های تابعه بانک ملی ایران و تعداد سه کانکس از سوی کارکنان بانک ملی ایران در استان قزوین طی حرکتی خودجوش برای اسکان هموطنان زلزله‌زده و آسیب‌دیده به ثلاث باباجانی ارسال شد.
شرکت ملی آزادراه قزوین-زنجان از شرکت‌های تابعه بانک ملی ایران می‌باشد و کانکس‌های ارسالی با تخصیص بخشی از حقوق ماهانه کارکنان این شرکت و کارمندان بانک ملی استان قزوین خریداری شده است.
بانک ملی ایران در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود از روز نخست این زمین‌لرزه، امکانات بیمارستان بانک را بسیج و تیم پزشکی و کادر پرستاری خود را به مناطق زلزله‌زده اعزام کرد.
همچنین بانک خدمات نقدی شامل ۱۱ کامیون حاوی داروهای ضروری و کمیاب نظیر آلبومین به ارزش ۲میلیارد تومان، ۴۸هزار بطری آب معدنی به ارزش ۲۴میلیون تومان، ۱۲۰ دستگاه چادر به ارزش ۱۶۲میلیون تومان،۱۴۰۰ تخته پتو به ارزش ۱۲۷میلیون و ۲۰۰هزار تومان، ۱۵۰۰ قرص نان از استان همدان به مناطق زلزله‌زده به ارزش ۳۰۰هزار تومان و ۳۰۰ کارت هدیه ۵۰۰هزار تومانی به خانواده‌های آسیب‌دیده و هموطنان زلزله‌زده کرمانشاه ارسال کرده است.
خرید و ارسال ۲۵ عدد کانکس به ارزش ۱۰۰میلیون تومان، توزیع ۳۱۰ عدد گاز پیکنیک و روشنایی با مجموع ارزش ۱۲میلیون و ۴۰۰هزار تومان، برپایی آشپزخانه صحرایی و توزیع ۳۰هزار پرس غذای گرم در  ۱۰ وعده غذایی ظهر و شب به ارزش ۳۵میلیون تومان نیز بخشی دیگر از خدمات بانک به مناطق زلزله‌زده غرب کشور بوده است.
همچنین بیش از یک‌میلیارد و ۳۵۰میلیون تومان نیز از محل بخشی از حقوق ماهانه کارکنان بانک ملی ایران و کمک‌های غیرنقدی و اقلام ضروری جمع‌آوری شد که در حال هزینه‌کرد در مناطق زلزله‌زده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.