توصیه های «کارآگاه علوی» به صدا و سیما

احمد نجفی با بیان اینکه سازمان صداوسیما آنقدر بزرگ است که دیگر جواب نمی‌دهد، اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر مشکلات فعلی رسانه از جمله کمبود بودجه حل شود.

این بازیگر که در سال‌های گذشته ایفاگر نقش «کاراگاه علوی» بوده است، در پاسخ به اینکه چه کار جدیدی برای تلویزیون دارد؟ اعلام کرد: وقتی تلویزیون پول ندارد، مسلما پیشنهادی هم برای آن نداشتم. به نظرم سازمان صداوسیما باید نیروی کارش را خیلی تغییر دهد؛ چرا که به قدری بزرگ شده که دیگر خیلی جواب نمی‌دهد اما امیدوارم این مشکلات به ویژه مشکل مالی صداوسیما حل شود.

وی سپس به ایفای نقش در سریال در حال پخش «معمای شاه» اشاره کرد و گفت: در این مجموعه تاریخی نقش سپهبد رزم‌آرا را ایفا کردم و خیلی وقت است که بازی‌ام در این سریال به پایان رسیده، اما هنوز وارد داستان نشده‌ام.

او در پاسخ به اینکه «معمای شاه» را به عنوان یک سریال تاریخی چطور ارزیابی می‌کند؟ خاطرنشان کرد: راستش «معمای شاه» را مدام تماشا نمی‌کنم و هر هفته تعقیب نکردم، اما از آنجا که آقای ورزی را می‌شناسم و به او احترام می‌گذارم، معتقدم کارهایش به لحاظ تکنیکی خوب است؛ ضمن اینکه پیش از این هم دو کار تاریخی با وی انجام داده‌ام.

احمد نجفی سپس گفت: نقشم در سریال «معمای شاه» خیلی طولانی نیست و به بخشی از شخصیت تیمسار رزم‌آرا پرداخته شده است؛ به گونه‌ای که در سه الی چهار قسمت ترور می‌شود.

این بازیگر در پایان اعلام کرد که این روزها درگیر کارهای سینمایی‌اش است اما به دلیل اینکه هنوز قطعی نشده است، نمی‌تواند جزییات را اعلام کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.