بهترین مربی جهان، هدایت تیم‌ملی تکواندوی بانوان را برعهده گرفت

بهترین مربی تکواندوی جهان و آسیا در رده نونهالان از امروز (شنبه) به عنوان مربی در کنار مینو مداح، هدایت تیم ملی بزرگسالان بانوان را عهده‌دار شد.

با اعلام نایب رییس بانوان فدراسیون تکواندو، درادامه تمرینات بانوان هوگوپوش کشورمان برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره‌ آسیا، مهرو کمرانی از امروز (شنبه) با حضور در اردوی تیم ملی بعنوان مربی در کنار مینو مداح (سرمربی) هدایت تیم ملی تکواندوی بزرگسالان بانوان کشورمان را برعهده خواهد داشت.

مهرو کمرانی پیش از این بعنوان سرمربی، هدایت تیم ملی نونهالان کشورمان را برعهده داشت و در سال ۲۰۱۴ تیم دختران ایران را قهرمان کرد و عنوان بهترین مربی جهان را نیز به خود اختصاص داد. در سال ۲۰۱۵ نیز در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان این رده‌سنی به همراه شاگردانش برسکوی نخست ایستاد و عنوان بهترین مربی آسیا و جهان را نیز بدست آورد.

گفتنی است، کیمیا علیزاده در وزن ۵۷- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۶۷+ کیلوگرم تکواندوکاران حاضر در اردوی تیم ملی کشورمان هستند.

مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره آسیا، ۳۱ فروردین ماه تا یکم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ در فیلیپین برگزار می شود و ایران با دو تکواندوکار در این مسابقات حضور خواهد داشت.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.