امام‌جمعه اصفهان: ٪۹۹ مطالب فضای مجازی دروغ است/ برخورد با بدحجابی با اسید؟ کذب است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: گردانندگان برخی کانال‎ها و شبکه‎ها مانند بی‌بی‌سی به دنبال جدا کردن مردم از دولت و دیگر قوا هستند.

آیت‎الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان با اشاره به اینکه پای‌بندی ما به اسلام باعث می‌شود دشمنی آمریکا و اطرافیانش ادامه داشته باشد، افزود: موریانه‌‌هایی نیز در داخل کشور همگام با این گرگ‌ها در راستای احقاق اهداف آن‌ها گام برمی‌دارند.
وی گفت: مردم نباید همه مطالب منتشرشده در فضای مجازی را به‌راحتی بپذیرند، چراکه ۹۹ درصد از مطالب موجود در این فضا دروغ است. در روایات آمده زمانی می‌آید که همه نسبت به یکدیگر مظنون می‌شوند و حرف یکدیگر را به‌راحتی نمی‌پذیرند.
وی با اشاره به مطلبی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، تصریح کرد: به نقل از من بیان شده که برای برخورد با بدحجابی از پاشیدن اسید رقیق استفاده شود، این حرف از انسانیت به دور و کاملا کذب است.
آیت‌الله طباطبایی‌نژاد با اشاره به اینکه در فضای مجازی بیان شده که برخی از مسئولان از یک طایفه هستند، تصریح کرد: روسای جمهور ایران پس از انقلاب از شهرهای مختلف بوده‌اند؛ تنها روسای فعلی قوه مقننه و قضاییه دو برادر هستند که یکی را رهبر انقلاب منصوب کرده و دیگری را مردم انتخاب کرده‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان اظهار کرد: آمریکا و اطرافیان آن برای حمله نظامی به ایران کاری از پیش نبردند و در عرصه سیاسی نیز توان رویارویی با ایران را ندارند. آن‌ها همچنین در عراق و سوریه نیز شکست خوردند و در کشور یمن هم نمی‌‌توانند کاری از پیش ببرند.
آیت‌الله طباطبایی نژاد همچنین با اشاره به اینکه آمریکا در برجام بدعهدی کرد، گفت: همه از بدعهدی بدشان می‌آید، حتی کافران از این بی‌اخلاقی دوری می‌کنند زیرا راست‌گویی جزیی از فطرت انسان است. وی تصریح کرد: بدعهدی آمریکا سبب شده که مردم دنیا از آن روی‌گردان شوند و پرچم این کشور در کشورهای مختلف به آتش کشیده شود.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان افزود: گرچه ما به هر سه قوا انتقاداتی داریم اما همین قوا باعث سربلندی ایران در جهان شده‌اند.
آیت‌الله طباطبایی‌نژاد همچنین پرداخت نشدن حقوق بازنشستگان را شایسته ندانست و گفت: شعارهایی که در تجمع چند روز گذشته این افراد در اصفهان سر داده شد از دل آن‌ها نبود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.