آیت‌الله موحدی‌کرمانی: آمریکا می‌خواهد در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان نفوذ کند/ هر دو نفوذ بسیار خطرناک است

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: آمریکا می‌خواهد در مجلس شورای اسلامی و اگر بتواند در مجلس خبرگان نفوذ کند و هر دو نفوذ بسیار خطرناک است.

​اعضای شورای مرکزی جبهه ایستادگی با آیت‌الله موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار آیت‌الله موحدی‌کرمانی به شرایط اصول‌گرایی اشاره نمود و گفت: هرچه زمان می‌گذرد بیشتر پی می‌بریم که اصولگرایی در جامعه سیاسی ما هم ریشه‌دار است و هم توسعه یافته است و اصولگرایان نیروهای انقلابی هستند که دغدغه اعتلای نظام و کشور و یاری رهبری را دارند.
وی گفت: در هر جایگاهی اگر با خلوص نیت و صدق کار کنیم نظر عنایت و یاری خداوند حتماً شامل حال ما خواهد شد، ما وظیفه داریم در راه یاری دین خدا گام برداریم، اما پیروزی نهایی در دست خداوند است.
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: آمریکا می‌خواهد در مجلس شورای اسلامی و اگر بتواند در مجلس خبرگان نفوذ کند و هر دو نفوذ بسیار خطرناک است. در این شرایط اگر کسی آماده شود و ندای هل من ناصر قرآن را پاسخ دهد بسیار ارزشمند است.
آیت‌الله موحدی‌کرمانی تصریح کرد: تصور نکنید مردم همین‌طور رأی در صندوق می‌اندازند. مردم ما عموماً بابصیرت هستند، شما هم تلاش کنید کسانی را که فریب خورده‌اند بیدار کنید. کسانی باید به مجلس بروند که پیرو رهبری باشند و اسیر نفوذ دشمن نشوند.
در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام حبیبی دبیرکل جبهه ایستادگی با اشاره به فلسفه تأسیس جبهه ایستادگی، گفت: جبهه ایستادگی ایران اسلامی در سال ۱۳۸۸ و در شرایطی تشکیل شد که برخی از خواص مشی افراط و تفریط را در پیش گرفتند و این جبهه با هدف تبیین منویات رهبر معظم انقلاب و با محور قرار دادن اخلاق‌گرایی و اعتدال در فعالیت‌های سیاسی وارد فضای سیاسی کشور شد.
وی گفت: جبهه ایستادگی در انتخابات قبلی مجلس و شوراها نیز فعالیت گسترده‌ای داشت که از این رهگذر در انتخابات مجلس نهم ۴۰ نفر از نفرات اختصاصی این جبهه از استان‌های کشور در انتخابات موفق شدند.
دبیرکل جبهه ایستادگی از استان اردبیل به‌عنوان یکی از فعال‌ترین دفاتر استانی جبهه یاد کرد و گفت: شعبه جبهه ایستادگی در استان اردبیل نقش ممتازی در فعالیت‌های سیاسی این استان دارد و از مهمترین فعالیت‌های آنها می‌توان به فراخوانی عمومی و برگزاری تجمعات در حمایت از ابعاد سیاسی نظام اسلامی اشاره کرد.
در این دیدار حسین کنعانی‌مقدم دبیرکل حزب سبز ایران اسلامی، حسن بیادی دبیرکل حزب آبادگران جوان، ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران‌زمین، پیریایی معاون سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی و نیکی ملکی از حزب نیک‌اندیشان جوان طی سخنانی تاریخچه و نوع اهداف و فعالیت‌ها و نیز نحوه مشارکت در فضای سیاسی کشور را بیان کردند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.