حافظی: معلوم نیست در آتش‌نشانی ۱۲.۹ میلیارد تومان وام به چه کسی داده شده

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر سنگین‌ترین جرثقیلِ در اختیار آتش‌نشانی ظرفیت ۱۳۰ تنی دارد،‌ گفت:‌ خرید جرثقیل‌های ۳۵۰ و ۵۰۰ تنی در دستور کار قرار گرفته و انتظار می‌رود هرچه سریعتر نسبت به خرید این جرثقیل‌ها اقدام شود.

رحمت اله حافظی در بررسی گزارش حسابرسی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران ضمن تشکر از اقدامات آتش‌نشانان تاکید کرد: اعتقاد دارم آتش‌نشانان ضعف تجهیزات را با ایثار و از جان گذشتگی جبران می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شهر تهران ۱۲۱ ایستگاه آتش‌نشانی دارد،‌ اظهار کرد:‌ بر اساس برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران قرار است تعداد این ایستگاه‌ها تا پایان سال جاری به ۱۲۶ ایستگاه افزایش یابد که این کار با جدیت در حال انجام است. همچنین در حال حاضر سنگین‌ترین جرثقیل در اختیار آتش‌نشانی ظرفیت ۱۳۰ تنی دارد که خرید جرثقیل‌های ۳۵۰ و ۵۰۰ تنی در دستور کار قرار گرفته و انتظار می‌رود هرچه سریعتر نسبت به خرید این جرثقیل‌ها اقدام شود.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به عدم انعکاس برخی از اطلاعات به حسابرس تاکید کرد: تا زمانی که این اطلاعات در اختیار شورا قرار نگیرد عملکرد سازمان‌ها قابل پذیرش نیست و نمی‌توان اطلاعات در تاریکی باشد و توقع داشت که درپایان حسابرسی تاییدیه شورا صادر شود که اگر چنین باشد، این اقدام یکی از خطاها و انحرافات شورا خواهد بود.

حافظی با اشاره به اینکه در حسابرسی سازمان آنش‌نشانی اعطای وام ۱۲.۹ میلیارد تومانی وجود دارد، گفت:‌ مشخص نیست که این مبلغ برای چه تعداد نفر بوده و سقف وام پرداختی چه میزان بوده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.