منصوریان: من مشکلی با رفتن بیرانوند به پرسپولیس ندارم

سرمربی نفت تهران می‌گوید حرکاتی که دروازه بان تیمش در تمرینات انجام می‌دهد، به نوعی بی احترامی به حساب می‌آید.

علیرضا منصوریان این روزها با چالش تازه‌ای در نفت تهران روبرو شده است؛ چالشی به نام علیرضا بیرانوند. او که در اینستاگرامش اعلام کرد کسانی را که نگذاشتند پرسپولیسی شود، نمی‌بخشد. بیرانوند رفتارهایی می‌کند که حتی باعث تعجب بازیکنان نفت تهران شده است. در این بین، علیرضا منصوریان سرمربی زردها فعلا با رفتارهای او ساخته اما ادامه این شرایط بی شک به ضرر خود بیرانوند خواهند بود.
منصوریان درباره وضعیت بیرانوند و اخبارهایی که درباره قهر او شنیده می‌شود می‌گوید: «من مشکلی با رفتن بیرانوند به پرسپولیس ندارم. امیدوارم متوجه شود من درباره چه چیزی حرف می‌زنم. اصلا مشکلی ندارم بیرانوند به پرسپولیس، استقلال یا هر تیم دیگری برود. همانطور که قبلا هم گفتم، او از نظر روحی و روانی فعلا آمادگی حضور در این تیم را ندارد.» منصوریان ادامه می‌دهد: «می‌دانم بیرانوند از این موضوع ناراحت است ولی من احساساتی نمی‌شوم. اگر وضعیت پایدار اخلاقی و خوبی را در بیرانوند می‌دیدم، کوچکترین مخالفتی با انتقال بیرانوند نمی‌کردم و حتی خودم او را به پرسپولیس می‌فرستادم. مگر من امسال به استقلال و پرسپولیس بازیکن ندادم؟ شرایط را آن موقع طوری دیدم که با الان فرق دارد.»
منصوریان با اشاره به شرایطی که بیرانوند دارد، توضیح می‌دهد: «به اعضای کادر فنی هم گفتم. علیرضا مثل بچه‌ای است که جلوی خود را نمی‌بیند. ما باید از او مواظبت کنیم. چه بسا این مراقبت ویژه ما حتی یک خدمت به خانواده‌اش باشد.»
بیرانوند این روزها رفتارهایی در تمرین نفت دارد که گویا باعث ناراحتی بازیکنان هم شده است. منصوریان در این باره می‌گوید: «بیرانوند دوست دارد از نفت برود، این را با حرکات و کارهایی که در نفت انجام می‌دهد، نشان داده. او با این حرکات حتی به تیم، مدیر فنی، سرپرست و رئیس باشگاه بی احترامی کرده است. من از مردم خواهش می‌کنم که به قضیه بیرانوند، احساسی نگاه نکنند. هر اتفاقی که بیفتد، من وظیفه معلمی‌ام را برای علیرضا انجام می‌دهم. اصلا هم این بحث‌ها درست نیست که ما بحث قرمز و آبی داریم.»
سرمربی نفت تهران که نگران آینده بیرانوند است، توضیح می‌دهد: «علی مثل پسر کوچکی است که باید کمک کنیم تصمیمی عقلانی بگیرد. من نگران آینده او هستم. مگر کمال کامیابی‌نیا و امین حاج‌محمدی از نفت به پرسپولیس و استقلال نرفتند؟ این باعث افتخار برای خود ما هم بود. شاید به مزاج خیلی‌ها خوش نیاید که نگذاریم بیرانوند برود ولی کسانی که اخلاق مدارند، می‌داند دلیلش چیست. دوست ندارم فردا مشکلی برای علیرضا پیش بیاید.»

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.