لاریجانی: کاهش قیمت نفت استمرار نخواهد داشت

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی کشورها در کاهش قیمت نفت شیطنت می‌کنند، گفت: کاهش قیمت نفت استمرار نخواهد داشت.

علی لاریجانی که به قم سفر کرده است، صبح امروز در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان قم اظهارکرد: نگاه ما به آینده باید نگاهی همراه با امید باشد که این نگاه توأم با واقعیت است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیاناینکه با رفع تحریم‌ها مشکلاتی که در امور بانکی به وجود آمده بود برطرف می‌شود، متذکر شد: عادی شدن روابط دیپلماتیک می‌تواند به توسعه صنعت و تجارت کمک کند؛ صمن آنکه معتقدیم شیطنت‌هایی که در کاهش قیمت نفت انجام می‌شود استمرار نخواهد داشت.
رئیس قوه مقننه کشور گفت: کشور از گردنه‌ای در حال گذر است که باید امیدوارانه از آن عبور کنیم چراکه مشکلاتی که در کشور وجود دارد به دلیل مدیریت سوء و مسائل بیرونی پیش آمده‌اند.
وی با بیان اینکه اگر با رفع تحریم‌ها رشد و توسعه جریان پیدا نکند، اتفاق مهمی رخ نخواهد داد، افزود: اگر روند صادرات تسهیل شود شرایط بهتر می‌شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابر فرموده مقام معظم رهبری فعالان عرصه تولید نقش یک مجاهد را دارند لذا اگر بخواهیم یک جهش در رونق تولید داشته باشیم باید به یک فهم مشترک برسیم.
در این دیدار ذاکری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان قم نیز گزارشی در این خصوص ارائه کرد.
به گزارش خانه ملت، ۱۵۰ هزار نیروی کار در ۱۰ انجمن تخصصی در استان قم فعالیت دارند که پس از این دیدار لاریجانی با اعضای صنف آجر ماشینی استان قم دیدار و پیرامون مسائل مربوطه گفت‌وگو کرد.
لازم به ذکر است روزانه بیش از ۲ هزار تن آجر ماشینی در استان قم تولید می‌شود.

 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.