بیانیه حزب مردم‌سالاری: آل‌سعود از جهالت دست بر‌داشته و دیپلماسی مقتدر ایران را باور کند

حزب مردم‌سالاری با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: امیدواریم آل‌سعود از بی‌خردی و جهالت دست بر‌داشته و منطق قوی و دیپلماسی مقتدر ایران را باور کند.

حزب مردم‌سالاری به‌ مناسبت آغاز اجرای برجام و لغو تحریم‌ها بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

ملت سرافراز ایران

خداوند سبحان را سپاسگزاریم که بالاخره با تلاش‌های دو ساله دولت تدبیر و امید به ویژه دست‌اندرکاران دستگاه دیپلماسی ایران و در راستای رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری به خوبی مذاکرات فشرده، طافت‌فرسا و راهگشا را با کشورهای ۱+۵ پیش بردند و علاوه بر لغو انواع تحریم‌های ظالمانه سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا و آمریکا قدرت‌های سلطه‌گر را وا داشتند که حق مسلم غنی‌سازی اورانیوم را به رسمیت بشناسند.

حزب مردم‌سالاری در طول این مدت با برپایی همایش‌های مختلف همواره در مقابل دلواپسان موضع گرفت و بر این باور بود که مخالفان برجام باید مطالبات واقعی مردم را در نظر گرفته و با عقلانیت و تدبر و واقع‌بینی منطبق بر آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی و اصول عزت و حکمت و مصلحت، سربازان عرصه دیپلماسی را پشتیبانی نمایند.

آزادی برخی زندانیان ایرانی در آمریکا و منع تعقیب استرداد ۱۴ نفر از ایرانیان و آزادسازی اموال بلوکه شده و … از جمله دستاوردهای برجام است.

امیدواریم همچنان که نشان داده شده آل‌سعود از بی‌خردی و جهالت دست بر‌داشته و منطق قوی و دیپلماسی مقتدر ایران را باور کند.

در پایان همچنان هشدار می‌دهیم در اجرای دقیق برجام باید هوشیار بوده و با رصد کمترین ترفند نیرنگ‌آمیز قدرت‌های جهانی و بروز کوچک‌ترین رفتار خلاف توافق برجام، دست‌اندرکاران وزارت خارجه و مسوولان ذیربط واکنش لازم و عکس‌‌العمل مناسب را نشان دهند.

یک بار دیگر اقتدار دیپلماسی ایران را تبریک می‌گوییم.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.