ابراز امیدواری آملی‌لاریجانی برای حل مشکلات کشور با انجام مذاکرات

رییس قوه قضاییه گفت: در مسیر دشوار معامله با طرف‌هایی که بدون دادن هیچ امتیازی می‌خواستند کشور را به قبول وادار کنند، مذاکره کار دشواری است.

آیت الله صادق آملی لاریجانی در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی اظهار کرد: در مسیر دشوار معامله با طرف‌هایی که احساس اقتدار می کنند و می خواستند بدون دادن هیچ امتیازی کشور را به قبول وادار کنند، مذاکره کار دشواری است.
وی ادامه داد: در معامله این چنینی باید همه مشکلات را دید و در چنین فضایی باید بپذیریم که کار ارزشمندی صورت گرفته است. ان شاءلله بتوانیم با نتایج بدست آمده گام مهمی در حل مشکلات کشور برداریم.
رییس قوه قضاییه بیان کرد: نکته دیگر این که تمام این مطالب مربوط به این است که آمریکایی ها و اروپایی ها و کشورهای ۱+۵ دوباره مسیر فریبکاری و حیله ورزی را طی نکنند و نخواهند تحریم هایی را که در زمینه هسته ای برداشته اند دوباره به بهانه های واهی دیگری به کشور تحمیل کنند؛ این موضوع به هیچ وجه برای کشور و مسئولان کشور قابل قبول نیست؛ چرا که این یک مسیر غیرقابل قبول برای کشور است و حتما مسئولان در مقابل چنین روش هایی خواهند ایستاد.
رییس قوه قضاییه تصریح کرد: متاسفانه آمریکایی ها گاهی رفتاری نشان می دهند که گویی علایمی برای همین طریق نادرست است. در همین چند روز اخیر باز تحریم هایی را برای برخی افراد ایجاد کرده اند؛ البته مسئولان کشور رصد می کنند و در زمان مقتضی حتما برخورد خواهند کرد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.