۲.۳ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد‌مخدر پلیس بوشهر در ۱۰ ماه امسال با متلاشی کردن ۱۱۳ باند، ۲.۳ تن مواد مخدر کشف کرده است.

سردار حیدر عباس‌زاده بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه پلیس در بوشهر درابعاد گوناگون امنیت لازم را فراهم کرده است، اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس، وضعیت امنیت در استان بوشهر افزایش یافته بگونه‌ای که با هرگونه ناامنی  برخورد قانونی و قاطع می‌شود.
وی بااشاره به کشفیات جرائم خشن در ۱۰ ماه گذشته گفت:  امسال ۱۰۷ درصد از جرائم خشن در استان بوشهر کشف شده که نشان از ناامن بودن استان بوشهر برای مخلان امنیت اجتماعی و تلاش شبانه‌روزی پلیس در این راستا است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با قدردانی از تعامل و همکاری مردم با پلیس در راستای ارتقا امنیت اجتماعی بیان کرد: با تعامل و همکاری مردم ضریب امنیت اجتماعی در ابعاد گوناگون ارتقا یافته به‌گونه‌ای که ۳۴ درصد سرقت به عنف، ۲۵ درصد تیراندازی و ۱۲ درصد سرقت دراستان بوشهر در ۱۰ ماه امسال کاهش یافته است.
عباس‌زاده با بیان اینکه ۹۳‌درصد سرقت‌ها در استان بوشهر کشف شده بیان کرد:  در ۱۰‌ماه امسال سرقت در شهرستان بوشهر ۱۶ درصد، دشتستان ۱۳ درصد و گناوه ۱۵ درصد کاهش یافته است.
وی با اشاره به متلاشی شدن ۱۱۳‌باند قاچاقچی مواد مخدر در استان بوشهر خاطرنشان کرد: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر پلیس استان بوشهر در ۱۰ ماه امسال با متلاشی کردن ۱۱۳ باند، ۲.۳ تن مواد مخدر کشف کرده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.