بارسلونا، خوش شانس‌ترین تیم لالیگا

تاکنون هیچ پنا‌لتی‌ به ضرر بارسلونا در لالیگا گرفته نشده است.

بارسلونا یکشنبه شب در هفته‌ بیستم لالیگا برابر اتلتیک بیلبائو قرار گرفت و آبی‌ اناری‌ها با ۶ گل تیم میهمان را شکست دادند. گل اول دیدار از روی نقطه پنا‌لتی‌ به ثمر رسید که آن دهمین پنا‌لتی‌ بارسلونا در این فصل بود. این در حالی است در فصل جاری تاکنون هیچ پنا‌لتی‌ علیه آبی اناری ها سوت زده نشده است.
ایبار، ر‌ئال‌ ماد‌رید و سویا که تاکنون پنج پنا‌لتی‌ به ضرر شان گرفته شده است پس از بارسلونا بیشترین پنا‌لتی‌ را به سود آنان سوت زدند. لوانته تنها تیمی است که فرصت ضربه از فاصله یازده متری را پیدا نکرده است. در مقابل ختافه، اتلتیک بیلبائو و رایو وایکانو با ۶ پنا‌لتی‌ که داوران علیه‌شان گرفته اند، در میان بدشانس ترین تیم های لالیگا قرار دارند.
برخی از پنا‌لتی‌های اعلام شده برای بارسلونا در نتیجه‌ بازی این تیم تاثیر مستقیمی گذاشته است. در میان ۱۰ پنا‌لتی‌ ، چهار ضربه وارد دروازه حریفان نشده است. بارسا در هفته‌ اول در سن مامس برابر اتلتیک قرار گرفت و لیونل مسی در آن دیدار نتوانست ضربه‌ پنالتی را تبدیل به گل کند. در هفته‌ چهارم مهاجم آرژانتینی دوباره پنا‌لتی‌اش را برابر لوانته از دست داد. بارسا این بازی را چهار بر یک برد.
در هفته‌ ششم نوبت به نیمار رسید. او برابر لاس پالاماس ضربه‌اش را گل نکرد. هفته‌ بعد دوباره این فرصت به مهاجم برزیلی رسید، اما نتوانست آن را تبدیل به گل کند. آبی‌ اناری‌ها در آن بازی دو بر یک سویا را شکست دادند. نیمار دوباره و برابر رئال بتیس در هفته‌ هفدهم پنا‌لتی‌ خود را از دست داد. بارسلونا در این بازی چهار بر صفر پیروز شد.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.