واکنش ستاره تیم ملی امید که به مقایسه اش با نیمار برزیلی

سرمربی تیم ملی ژاپن در آستانه بازی با امیدهای ایران، مهدی ترابی را نیمار آسیا خواند.

 مهدی ترابی، یکی از آن ستاره هایی است که کارلوس کروش هم در خلوت های فوتبالی اش می گوید: «او بازیکن بزرگی خواهد شد.» در بازی های قهرمانی امیدهای آسیا هم فرصتی دست داد تا ترابی خود را بیش از گذشته نشان دهد. او بازی های فوق العاده ای انجام داده و در بازی مقابل چین هم یکی از زیباترین گل های جام را به ثمر رساند. ترابی پسری خجالتی در خارج از زمین ولی داخل زمین، رفتاری کاملا متفاوت دارد و مدافعان را عاصی می کند. در آستانه بازی حساس ایران مقابل ژاپن در روز جمعه، ترابی درباره این مسابقه و شانس تیم ملی برای بردن می گوید: «قطعا بازی جلوی ژاپن سخت است. این تیم جزو قدرت های آسیاست. البته به همان اندازه که برای برای ما سخت است، برای ژاپنی ها هم سخت خواهد بود. شک نکنید آنها هم روز سختی جلوی ایران خواهند داشت.» مهدی ادامه می دهد: «ما هم جزو قدرت ها و مدعیان جام هستیم. امیدوارم که بتوانیم قدرت خودمان را به رخ آنها بکشیم و برنده این مسابقه باشیم.»
ترابی درباره نقشه های ایران برای بردن ژاپن می گوید: «کادر فنی برنامه های ویژه ای دارد. به خوبی ژاپن را آنالیز کرده اند. دیروز روی تاکتیک های لازم کار کردیم و امروز هم هم آخرین دستورات تاکتیکی را در تمرین اجرا می کنیم.»
این بازی حساسیت فوق العاده ای دارد و همه بازیکنان تیم امید این موضوع را درک کرده اند. مهدی ترابی هم در این باره توضیح می دهد: «دقیقا همینطور است که می گوئید. اگر ما برنده باشیم، شانس رسیده به المپیک را داریم وگرنه….دیگر جای هیچ شک و تردید و هیچ گذشتی نیست. نباید طوری بازی کنیم که بعدا افسوس بخوریم. همه تلاش ما این است که برنده باشیم و با رسیدن به جمع ۴ تیم نهایی دل همه مردم را شاد کنیم.»
مهدی تا اینجا از عملکرد تیم ملی راضی است و می گوید: «بازی های خوبی کرده ایم. قطعا جلوی ژاپن بهتر از سه بازی قبل عمل خواهیم کرد.» سرمربی تیم ملی ژاپن هم این بازی را برای آنها بسیار سخت توصیف کرد ولی در مصاحبه ای جالب با ستاره خواندن مهدی ترابی گفت او نیمار فوتبال آسیاست. ترابی در واکنش به حرف های مربی ژاپن می گوید: «خوشحالم که من را با نیمار مقایسه کرده اند و مربی ژاپن ای حرف را زده است. این یعنی بازی ام در جام دیده شده است…. ولی نه من و نه بقیه بچه ها اصلا به موفقیت های فردی فکر نمی کنیم و هدف تمام ما شاد کردن دل مردم و صعود به المپیک است.»

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.