خط و نشان وکیل بابک زنجانی برای بانک مرکزی و وزارت نفت

وکیل بابک زنجانی گفت: متاسفانه تا این لحظه و با گذشت ۹ روز از جلسه ۲۶ دی بانک مرکزی و شرکت نفت هیچ اقدامی برای اعلام شماره حساب و بانک مورد نظرشان نکرده‌ اند.

کوهپایه‌ زاده اظهار داشت: جلسه‌ ای که ۲۶ دی‌ امسال برگزار شد یک جلسه محرمانه بود اما متأسفانه یکی از وکلای شرکت HK جزئیات این جلسه را رسانه‌ ای و حتی نام بانک خارجی را هم اعلام کرد.
او با بیان اینکه این اقدام خلاف اخلاق حرفه‌ است، گفت: این حرکت در روند بازپرداخت‌ بدهی‌ها مشکل ایجاد می‌ کند و من در تعجبم علی‌ رغم اینکه دادگاه بر محرمانه بودن جلسه تأکید می‌ کند چرا این مسائل رسانه‌ ای می‌شود.
کوهپایه‌ زاده در خصوص اظهارات سخنگوی قوه قضائیه مبنی بر اینکه شماره حسابی به بابک زنجانی اعلام شده است، گفت: من امروز مجدد پیگیری کردم و باید بگویم شماره حسابی که معاون اول قوه قضائیه به آن اشاره کرده‌ اند همان شماره حساب اعلامی از سوی شرکت نفت است که در جلسات ابتدایی دادگاه موکل من گفته بود این شماره حساب قابلیت واریز وجه ندارد و کماکان این مشکل به قوت خود باقی است. برای اینکه هیچ کدام از طرفین بهانه‌ ای نداشته باشند مقرر شد و به امضا دو طرف رسید که اولاً بانک مرکزی و شرکت نفت مکلف شدند شماره حسابی را در یک بانکی اعلام کنند، ثانیاً بانک مرکزی و شرکت نفت باید نامه اعلام آمادگی بانک مقصد مبنی بر آمادگی و پذیرش آن بانک  برای دریافت ۲ میلیارد یورو را نیز ضمیمه کنند. متأسفانه تا این لحظه و پس از گذشت ۹ روز از جلسه ۲۶ دی بانک مرکزی و شرکت نفت نه تنها هیچ اقدامی در این راستا انجام نداده‌ اند بلکه ادعاهای واهی و اعلام نظرهای عجیبی را در رسانه‌ ها داشته‌ اند. یا این اعلام نظرها از روی بی اطلاعی است که بعید به نظر می‌ رسد و یا اینکه واقعاً انگیزه‌ ای پشت این صحبت‌ ها است که بابک زنجانی هیچ اقدامی نکرده، زنجانی همه را سر کار گذاشته، زنجانی قصد بازگرداندن پول‌ها را ندارد، اگر احساس کنیم این روند ادامه دارد ناچاریم برخی حقایق را برای روشن شدن افکار عمومی فاش کنیم.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.