بهداد سلیمی: هیچ حمایتی از وزارت ورزش در زمان مصدومیتم ندیدم

بهداد سلیمی در خصوص آخرین شرایط تمرینی‌اش پس از مصدومیت اظهار داشت: شرایطم خیلی بهتر است و روز به روز نیز بهتر می‌شوم و با انجام تمرینات رو به بهبودی می‌روم.
وی افزود: امید زیادی دارم که به مسابقات آسیایی برسم و بتوانم روی تخته بروم. به طور قطع برای حضور در مسابقات المپیک در یک مرحله از انتخابی پیش از المپیک باید حاضر باشم و به همین دلیل در جام فجر یا مسابقات آسیایی روی تخته خواهم رفت.
قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک در سنگین وزن در پاسخ به این سؤال که آیا در این مدت مسئولان به وی سرکشی کرده‌اند یا خیر، خاطرنشان کرد: کیومرث هاشمی به کلینیک محل درمان من آمدند و به همراه شاهرخ شهنازی پیگیر شرایط من بودند. علی مرادی نیز در این مدت لطف زیادی به من کرده و حمایت می‌کند اما وزارت ورزش تاکنون کمکی نکرده و من حمایتی از آنها ندیده‌ام.
سلیمی در خصوص اینکه آیا این کم‌لطفی وی را دلسرد نمی‌کند، گفت: من تنها به خاطر مردم تلاش می‌کنم تا قولی که به مردم دادم را عملی کنم. من تا امروز به خاطر مسئولین وزنه نزده‌ام که کم لطفی آنها مرا دلسرد کند. مردم همیشه به من انگیزه و امید داده‌اند و ممنون آنها هستم.
وی در ارتباط با مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری نیز عنوان کرد: لیگ خوبی بود و سطحش نسبت به سال قبل بهتر شده بود. تا لحظه آخر نیز مسابقات پرهیجان بود و یاسین پیش‌رو قم نیز خوب کار کرد. آنها اگر بخواهند سال بعد نیز تیم‌داری کنند با برنامه بهتری می‌توانند نتایج بهتر نیز رقم بزنند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.