بحران جدید در استقلال؛ بازیکنان قصد اعتصاب دارند

بازیکنان تیم فوتبال استقلال قصد تحریم تمرین امروز را دارند.

در حالی که قرار است تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال ساعت ۱۵ در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شود، بازیکنان این تیم اعلام کردند در این تمرین شرکت نخواهند کرد.
ظاهرا باشگاه استقلال قرار بود بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند اما این اتفاق نیفتاد تا بازیکنان به نشانه قهر به نوعی تمرین را تحریم کنند. این در حالی است که روز شنبه ۳ نفر از اعضای هیئت مدیره در تمرین حضور یافته و قول داده بودند که به زودی مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند.
پرداخت نشدن مطالبات مالی بازیکنان به دغدغه کادر فنی استقلال تبدیل شده و بارها پرویز مظلومی این موضوع را با مسئولان باشگاه در میان گذاشته است. یکی از اعضای تیم استقلال در این زمینه به تسنیم گفت: بازیکنان از مشکلات مالی ناراحت هستند و برخی از آنها گفته‌اند که نمی‌توانند با این شرایط تمرین کنند.
این نکته را باید اضافه کرد که برخی از بازیکنان در جریان تحریم تمرین نیستند و گفته می‌شود چند بازیکن با تجربه این موضوع را به کادر فنی اعلام کرده‌اند. باید دید در شرایطی که قرار است تمرین ساعت ۱۵ برگزار شود، کادر فنی می‌تواند بازیکنان را برای حضور در تمرین متقاعد کند یا خیر?
استقلال سه شنبه هفته آینده در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر در اصفهان باید به مصاف ذوب‌آهن برود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.