خداداد: برانکو کجا مربیگری کرده بود که سرمربی تیم ملی ایران شد؟

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که ذوب‌آهن در لیگ امسال مدعی اول قهرمانی است.

خداداد عزیزی ابتدا در خصوص کیفیت فنی بازی‌های لیگ برتر در فصل جاری گفت: با تمام احترامی که برای مربیان و بازیکنان قائلم باید بگویم از لحاظ فنی لیگ بسیار ضعیفی داریم. حضور کم تماشاگران در ورزشگاه‌ها خیلی چیزها را نشان می‌دهد. اگر بازی‌های لیگ ما کیفیت خوبی داشت مطمئن باشید استادیوم‌ها هم پُر می‌شد.
وی در مورد اینکه چه تیمی مدعی قهرمانی در لیگ برتر است، خاطرنشان کرد: من ذوب‌آهن را تیم خوبی می‌بینم و یحیی هم مربی جوان و خوبی است. با اینکه ذوبی‌ها اخیراً کمی از شرایط ایده‌آل فاصله گرفته‌اند، ولی به نظر من تیم یحیی قهرمان می‌شود. شانس‌های بعدی را هم به پرسپولیس و استقلال می‌دهم. البته سپاهان را هم نباید دست‌کم گرفت، حتی در فصلی که به نسبت فصل‌های قبل شرایط مساعدی ندارند.
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص حاشیه‌های یک هفته اخیر و اختلاف‌نظرها در مورد بحث حمایت از مربیان داخلی و خارجی گفت: من بارها گفته‌ام که وجود مربیان خوب خارجی در فوتبال ایران هیچ اشکالی ندارد و هیچ‌کس با مربی خوب خارجی مخالف نیست. ما متأسفانه با مربیان خودمان رفتار خوبی نداریم و این کار پسندیده نیست.
وی تأکید کرد: هر وقت یک مربی ایرانی نتیجه نمی‌گیرد انواع و اقسام ایرادها را از او می‌گیریم. سؤال من این است که بالاخره مربی ایرانی باید از کجا کارش را شروع کند و چه زمانی باید به مربیان خودمان میدان بدهیم؟
عزیزی عنوان کرد: همین برانکو ایوانکوویچ که حالا در پرسپولیس خوب کار می‌کند و من هم شاگردش بودم کجا مربیگری کرده بود که در نهایت به تیم ملی رسید؟ او دستیار بلاژویچ بود و سپس به تیم ملی آمد و بهترین نتایج را گرفت.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.