فنونی‌ زاده: موضوع مکانی مدیریت نشد

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: اگر لیگ تعطیل نمی‌شد، پرسپولیس می‌توانست قهرمانی را به دست بیاورد.

مرتضی فنونی‌زاده در خصوص عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در جام فوتبال شهدا و همچنین حضور این تیم در ادامه رقابت‌های لیگ اظهار داشت: پرسپولیس بازی‌های فوق‌العاده سختی را در پیش دارد. در جام شهدا 4 تیم خوب شرکت کرده بودند که هر کدامشان می‌توانستند قهرمان شوند. در پرسپولیس اتفاقی افتاده که خوب نیست؛ چراکه همه توپ‌ها به مهدی طارمی ختم می‌شود و اگر او را ببندند، دیگر برای پرسپولیس گلی ردوبدل نمی‌شود. به نظرم کادر فنی نباید گل‌زنی را روی دوش یک نفر قرار دهد.

وی ادامه داد: معتقدم اگر تعطیلات نبود، پرسپولیس قهرمان می‌شد، اما خدای ناکرده امکان دارد این تعطیلات به تیم لطمه بزند. شما دیدید که در بازی اول پرسپولیس در جام شهدا این تیم دو گل دریافت کرد؛ هرچند که بازی بدی را انجام نداد، اما در بازی دوم مقابل صبا، آن تیمی نبود که همیشه از آن می‌دیدیم.
پیشکسوت پرسپولیس در مورد حضور لوبانوف به‌عنوان دروازه‌بان در جمع سرخ‌پوشان، خاطرنشان کرد: دروازه‌بانان شوروی سابق جزو بهترین گلرها هستند. به نظرم او هم دروازه‌بان خوبی است، البته امیدوارم مشکل سوشا مکانی هم حل شود تا او هم یک رقیب داشته باشد، زیرا معتقدم اگر لوبانوف رقیب نداشته باشد، بدتر از سوشا می‌شود. یک تیم باید دو گلر شش‌‌دانگ داشته باشد.
فنونی‌زاده در مورد اینکه آیا بازگشت سوشا مکانی به تمرینات را درست می‌داند یا خیر، گفت: من معتقدم نباید موضوع سوشا رسانه‌ای می‌شد، اما حالا که رسانه‌ای شده نباید او طرد کنیم که اگر این کار انجام شود،‌ او به سرنوشت فوتبالیست‌های دهه 60 دچار خواهد شد. اگر بازیکنی طرد شود، به بیراهه خواهد رفت، همین که فردی روزی دو، سه ساعت در تمرین حاضر شود، باعث می‌شود که به کارهای زشت و ناپسند رو نیاورد. به نظرم مدیریت باشگاه کار خوبی  کرد که او را برگرداند.
وی در مورد اینکه آیا باشگاه فرهنگی ـ ورزشی پرسپولیس اقدام مناسبی با چنین رفتاری انجام داده است، گفت: به نظرم موضوع سوشا باید مدیریت می‌شد. نباید او را طرد کرد، اما باید کاری هم کرد که از تکرار این‌گونه رفتارها چه برای سوشا و چه برای سایر بازیکنان جلوگیری شود. به نظر من باید مدیریت بهتری در مورد این اقدام صورت می‌گرفت.
 
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.