شوخی‌های فضای مجازی برای کاندیداتوری ویل اسمیت در ریاست جمهوری

ویل اسمیت بازیگر سیه‌چرده و محبوب سینمای آمریکا مجبور شد توضیح دهد که برخی بد متوجه شده‌اند؛ وی قصد ریاست جمهوری ندارد و صحبت‌هایش همه شوخی بوده‌اند.

هفته گذشته ویل اسمیت اعلام کرد ممکن است برای ریاست جمهوری اقدام کند. او که در تور اکران فیلم جدیدش، «ضربه مغزی» به سر می‌برد در جلسه پرسش و پاسخ مربوط به فیلم گفت که اگر مردم حرف‌های دیوانه‌واری که در مورد مسلمانان یا مسائل دیگر می‌زنند را ادامه دهند ممکن است مجبور به حضور در عرصه سیاست شود. با ادامه سوالات خبرنگاران که منظور وی را از عرصه سیاست پرسیدند اسمیت پاسخ داد، منظوری جز پست ریاست جمهوری ندارد.

جالب این که میان هوادارن اسمیت و کانیه وست درگیری‌هایی در فضای مجازی رخ داد. به جز اسمیت که اخیرا با این شوخی گفت که می‌خواهد برای ریاست جمهوری اقدام کند، چندی پیش کانیه وست رپر سرشناس آمریکایی هم از علاقه خود برای پست ریاست جمهوری گفته بود. هواداران در تخیلاتشان، این دو سوپراستار صنعت سرگرمی آمریکا را رقبای انتخاباتی سال ۲۰۲۰ دانستند. هواداران ویل اسمیت در فضای مجازی حتی پا را فراتر گذاشتند و شعار تبلیغاتی هم طراحی کردند: «به کسی رای دهید که پیش از این یک بار خودش را با نجات آمریکا ثابت کرده… در «روز استقلال» ». که اشاره‌ای مستقیم به فیلم «روز استقلال» رولند امریش با بازی ویل اسمیت دارد.

این حواشی آن قدر ادامه پیدا کرد که ویل اسمیت مجبور شد علنا بگوید کل قضیه فقط یک شوخی بوده و اصلا قصد ندارد برای پست ریاست جمهوری اقدام کند. این بیانات هم باز با شوخی در فضای مجازی همراه شد و عده‌ای با کنایه به دونالد ترامپ گفتند با خروج ویل اسمیت، وی تنها سلبریتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود. دونالد ترامپ سابقه بازی در فیلم‌هایی چون «تنها در خانه ۲»، «شاهزاده بل ایر»، «وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» و … را دارد. او هم چنین در یکی از قسمت‌های سریال «جنسیت و شهر» هم بازی کرده. وی به خاطر این کارنامه هنریش ۲ بار هم نامزد جایزه امی شده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.