محسن رضایی: تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ندارم

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به دومین مجمع ملی جبهه نیروهای انقلاب اسلامی گفت: تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ندارم اما از هر تصمیم «جمنا» حمایت می کنم.

پیام محسن رضایی توسط عبدالحسین روح الامینی نماینده وی روز پنجشنبه در دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی قرائت شد.
در پیام محسن رضایی آمده است: خلاء نیروهای مردمی، نبود رهبری نیست، بهترین رهبری را داریم و مشکل فرماندهی است.
در بخش دیگری از این پیام بیان شده است: تصمیمی برای حضور در انتخابات ندارم اما از هرکسی که جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی معرفی کند، حمایت می ‌کنم.
«از اینکه از بنده برای کاندیداتوری دعوت کردید تشکر می‌ کنم اما همان ‌طور که بارها گفتم تصمیمی در این ‌زمینه ندارم حتی اگر مرا در بین پنج نفر انتخاب کنید من خودم را تابع تصمیم جمعی می‌ دانم و هرکس را که شما تایید کنید، من هم به او رای داده و از او حمایت می‌کنم. فرصت‌های زیادی از دست رفته است و زمان اشتباه کردن نیست.»
رضایی در ادامه این پیام گفته است: اگر دیروز و امروز من و آقای رئیسی و دیگر نیروهای انقلاب را تخریب می کنند، حق دارند چرا که تروریست های آن زمان را سرکوب کردیم؛ ما از کارهایی که کردیم نه تنها پشیمان نیستیم بلکه افتخار هم می کنیم. از صحنه کنار نرفته ام و نخواهم رفت و فقط با شهادت کنار خواهم رفت؛ باید به صورت تیم وارد شده و با هم رقابت نکنیم.
دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز در محل شهر آفتاب آغاز بکار کرد.
 انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود. 
نام نویسی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از سه شنبه هفته آینده(۲۲ فروردین) آغاز و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.