ناکامی رقیبان کیانوش رستمی در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی اروپا

دو رقیب اصلی کیانوش رستمی در مسابقات قهرمانی اروپا ۲۰۱۷ نتوانستند رکوردهای خوبی را به ثبت برسانند.

در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی اروپا، دو رقیب کیانوش رستمی که نتوانستند در المپیک ریو وزنه بزنند، در این رقابت‌ها بر روی تخته رفتند.
آرتیم اوکولف روس قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ که به دلیل محرومیت روسیه المپیک ریو را از دست داد در مسابقات قهرمانی اروپا رکورد ۱۶۵ یک ضرب، ۲۱۲ دوضرب  و مجموع ۳۷۷ کیلوگرم را ثبت کرد و نایب قهرمان شد و نشان داد هنوز با رکوردهای خوب خود فاصله دارد.
ایوان مارکوف بلغاری نایب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴، هم به دلیل مشابه در المپیک شرکت نکرد اما در مسابقات قهرمانی اروپا هم نتوانست نتیجه‌ای بگیرد و در یک ضرب سه مرتبه وزنه ۱۶۸ کیلوگرم را انداخت  و از مسابقات حذف شد.
الکساندر پیلیشینکو از اوکراین که در المپیک ریو چهارم شده بود با رکورد ۱۷۵ یک ضرب، ۲۱۱ دوضرب و مجموع ۳۸۶ کیلوگرم عنوان قهرمانی را به دست آورد. او هم‌چنین رکورد یک ضرب و مجموع زیر ۲۳ سال اروپا را یک کیلوگرم ارتقا داد.
جذاب‌ترین رقابت دیگر در مسابقات قهرمانی اروپا ، دسته فوق سنگین است چرا که روسلان آلبگوف روس قهرمان جهان ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ و دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۱۲ با لاشا تالاخادزه قهرمان المپیک ریو، گور میناسیان نایب قهرمان المپیک ریو، ایراکلی تورمانیدزه نفر سوم المپیک ریو رقابت خواهد کرد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.