قرارداد فرودگاه امام(ره) با شرکت ناکو هلند به امضا رسید

قرارداد اجرای پروژه شهر فرودگاهی امام(ره) بین مدیرعامل شرکت این شهر فرودگاهی و قائم مقام و نماینده تام الاختیار رئیس شرکت ناکو هلند به امضا رسید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی٬ قرارداد اجرای پروژه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) امروز (شنبه) با شرکت ناکو هلند به عنوان شرکت مشاور کارفرمای این پروژه بین محمود نویدی مدیرعامل شرکت این شهر فرودگاهی و «کیل کلویسترویل» قائم مقام و نماینده تام الاختیار رئیس شرکت ناکو هلند امضا شد.
براساس این گزارش، قرارداد اولیه اجرای پروژه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مدت پنج سال است که در این مدت فاز یک پروژه شهر فرودگاهی توسط شرکت ناکو اجرا می شود.
شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به وسعت 14 هزار هکتار ساخته می شود که فاز نخست این پروژه شامل ترمینال مسافری «سلام» با ظرفیت حدود پنج میلیون مسافر در سال، ترمینال مسافری «ایران شهر» با ظرفیت 20 تا 22 میلیون مسافر در سال و بخشی از منطقه آزاد تجاری خواهد بود.
به گزارش ایرنا، با اجرای فاز نخست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ظرفیت مسافری این فرودگاه بین المللی در 35 کیلومتر تهران در پنج سال آینده از هشت میلیون مسافر به حدود 30 میلیون مسافر در سال افزایش می یابد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.