پرداخت ۲۰۲هزار فقره تسهیلات بانک کارگشایی در پنج ماه نخست امسال

بانک کارگشایی در پنج ماه نخست سال جاری بیش از ۲۰۲هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت مذکور تعداد ۲۰۲هزار و ۲۴۸ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده که ارزش این تسهیلات به بیش از ۱هزار و ۸۴۰میلیارد ریال می‌رسد.
همچنین بانک کارگشایی در مدت مذکور ۲۵هزار و ۶۵۵ فقره تسهیلات جعاله به ارزش بیش از ۲هزارمیلیارد ریال جهت رفع احتیاجات ضروری پرداخت کرده است.
لازم به ذکر است، با تغییر حدود اختیارات معاملاتی سال جاری بانک کارگشایی، از این پس میزان تسهیلات قرض‌الحسنه برای هر نفر حداکثر ۲۰میلیون ریال طی یک قرارداد و در ازای ترهین ۱۰۰ گرم طلا خواهد بود. تسهیلات جعاله نیز تا سقف ۱۰۰میلیون ریال در ازای ترهین ۱۴۳ گرم طلا به مشتریان پرداخت می‌شود.
پیش از این میزان تسهیلات قرض‌الحسنه برای هر نفر حداکثر دو فقره سند ۱۰ میلیون ریالی در ازای ترهین ۷۲ گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف ۱۰۰میلیون ریال در ازای ترهین ۱۸۵ گرم طلا بود.
باز پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال انجام خواهد شد.
بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که ۹۱ سال قدمت دارد و با سه شعبه در تهران (کارگشایی مرکز، امیریه و امیر کبیر) و ۴۶ واحد در سراسر کشور در ازای ترهین طلاآلات به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه جهت رفع نیازهای ضروری متقاضیان اقدام می‌کند.
شعبه مرکزی این بانک در میدان محمدیه تهران قرار دارد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.