بازدید اعضای هیات مدیره از شعبه سیار بانک ملّی ایران

سه عضو هیات مدیره بانک ملی ایران به همراه رئیس شعبه مرکزی تهران ضمن بازدید از شعبه سیار و واحد پشتیبانی سامانه هوشمند بانکی بانک ملی ایران، از طریق قابلیت ارتباطی این سامانه با برخی مشتریان در اقصی نقاط کشور به صورت تصویری گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی، محمود شایان و مسعود خاتونی اعضای هیات مدیره بانک امروز در بازدید از شعبه مرکزی از نزدیک با روند خدمات‌رسانی و خدمات‌دهی واحد پشتیبانی و مانیتورینگ سامانه هوشمند بانکی بانک ملی ایران آشنا شدند.
شایان و کریمی در این بازدید ضمن تقدیر از خدمات کارکنان خستگی‌ناپذیر، بر لزوم افزایش سطح رضایت مشتریان از خدمات بانک تاکید و رضایتمندی مشتریان را اولویت همه اقدامات بانک عنوان کردند.
مسعود خاتونی دیگر عضو هیات مدیره بانک ملی ایران نیز در این بازدید اظهار کرد: سعی کردیم بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات ارتباطی و بانکی غیرحضوری را در همه واحدهای بانک به مشتریان ارائه کنیم.
وی با کم‌نظیر خواندن این خدمت در نظام بانکی گفت: تجهیزات استفاده شده در شعبه سیار از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین دستگاه‌های خدمات بانکی در دنیاست و امیدواریم با راه‌اندازی گسترده این شعبه، بتوانیم خدمات مطلوب‌تری به مشتریان ارائه دهیم.
لازم به ذکر است شعبه سیار بانک ملی ایران، خدمات بانکداری غیرحضوری را در خود جا داده و در هر زمان و مکان امکان ارائه خدمات به مشتریان را در همه شهرهای کشور فراهم خواهد کرد.
همچنین امکان دریافت و پرداخت وجه، پرداخت مبلغ چک، افتتاح حساب، صدور کارت هدیه، خرید شارژ، پرداخت قبوض و … در این شعبه وجود دارد.
این شعبه اغلب خدمات بانکی را به صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌دهد و در حال حاضر امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری با مرکز کنترل در آن میسر است.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.