سخنگوی جبهه پایداری: از تصمیم ائتلاف اصولگرایان حمایت می‌کنیم/ خودم انصراف دادم و توصیه می‌کنم دیگران هم انصراف بدهند

سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به انتشار لیست ائتلاف اصولگرایان، گفت: ما همانگونه که از پیش گفته بودیم که در هر شرایطی ملتزم و پایبند به لیست و تصمیم ائتلاف خواهیم بود، اکنون نیز اعلام می‌کنیم که به تصمیم ائتلاف احترام گذاشته و به آن پایبند هستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر سقایی بی‌ریا سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به انتشار لیست ائتلاف اصولگرایان، گفت: ما همانگونه که از پیش گفته بودیم که در هر شرایطی ملتزم و پایبند به لیست و تصمیم ائتلاف خواهیم بود، اکنون نیز اعلام می‌کنیم که به تصمیم ائتلاف احترام گذاشته و به آن پایبند هستیم.
وی با بیان اینکه جبهه پایداری از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت می‌کند، تاکید کرد: ما از دوستانی که در لیست حضور ندارند می‌خواهیم که در حمایت لیست، انصراف دهند؛ قاعدتا اعضای پایداری چنین عمل خواهند کرد.
سقایی‌ بی‌ریا در پایان گفت: بنده از حوزه انتخابیه قم کاندیدای مجلس شده بودم و قصد داشتم که حوزه انتخابیه را به تهران منتقل کنم اما با توجه به انتشار لیست تهران و قرار نگرفتن بنده در لیست تهران، ضمن حمایت از لیست ائتلاف، کاندیداتوری خود را منتفی می‌دانم و امیدوارم دیگر دوستان هم انصراف بدهند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.