تعیین لیست سی نفره تهران در جلسه اصلاح‌طلبان

جلسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان برای تدوین لیست سی نفره اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس از ساعت ۱۵ امروز آغاز شده است.

بعد از آنکه بسیاری از شخصیت‌های موثر و شناخته شده و فعالان حزبی و صنفی و شخصیت‌های مرجع و شناخته شده رد صلاحیت شدند فراخوان‌هایی برای تعیین سی نفره اصلاح‌طلبان در رسانه‌ها منتشر شد که بعد از آن جمع زیادی از افراد متخصص، استادان دانشگاه و مدیران بخش خصوصی به ستادهای اصلاح‌طلبان مراجعه کردند و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب با توجه به فرصت کم باقی مانده با آنان مصاحبه کردند.
او گفت حدود سیصدنفر از نامزدهای تایید صلاحیت شده در این مدت به ستاد ائتلاف اصلاح‌طلبان مراجعه کردند که در ‌‌نهایت بعد از چند مرحله پالایش هفتاد نفر از آن‌ها برای قرار گرفتن در لیست اصلاح‌طلبان انتخاب شدند که بر اساس معیارهایی امتیاز دهی شدند و ارزیابی اولیه از آنان صورت گرفت که در ‌‌نهایت امروز از ساعت سه آخرین جلسه برای انتخاب سی نفر نهایی از میان این هفتاد نفر برگزار خواهد شد.
استان‌ها چشم انتظار تهران
همچنین یکی از فعالان سیاسی استان کرمان به ایلنا می‌گوید اصلاح‌طلبان کرمان منتظر لیست نهایی تهران هستند تا در صورتی که بعضی فعالان سیاسی استان در لیست نهایی اصلاح‌طلبان قرار نگرفتند به حوزه‌های بدون نماینده اصلاح‌طلب این استان منتقل شوند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.