آخرین مطالب سرویس

طرح و کارتون

کارتون| بنزما، امید هواداران مادریدی

کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال‌مادرید در دیدار مقابل آلاوز دو گل به ثمر رساند و زیدان و رئال را هم‌زمان از بحران نجات داد تا به هواداران این تیم ثابت کند در هر شرایط و موقعیتی می‌تواند به ناجی رئال شود.

کارتون| اوزیل و آرسنال راحت شدند

با جدایی مسوت اوزیل از آرسنال، دو طرف از شر یکدیگر راحت شدند و اوزیل بعد از خانه‌نشینی طولانی به میادین باز خواهد گشت و آرسنال هم دیگر نگرانی برای دستمزد هفتگی ستاره سابق خود ندارد.

کارتون| گل‌به‌خودی بارسلونا!

لوئیز سوارز، ستاره بارسلونا که از سال ۲۰۱۴ در این تیم شروع به درخشش کرد و تا حدی پیش رفت که به سومین گل‌زن برتر تاریخ بارسلونا تبدیل شد، در ابتدای فصل جاری با بی‌مهری مدیران وقت بلوگرانا از این تیم کنار گذاشته شد و به اتلتیکومادرید پیوست.…

کارتون| پشت‌پرده سیلی زدن به صورت سرباز!

ماجرای عجیب و جنجالی تردد غیرقانونی نماینده مجلس از خط ویژه و سیلی خوردن سرباز وظیفه راهور که با انتقادات و واکنش‌های گسترده‌ای در شبکه های اجتماعی همراه شد، سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.

کارتون| ما سیب‌زمینی نیستیم!

انتقادات از سبک مربیگری زیدان چنان بالا گرفته که عده‌ای می‌گویند او بازیکنان رئال مادرید را تبدیل به سیب‌زمینی کرده و همین بازیکنان زمانی که از رئال جدا می‌شوند کیفیت خود را بروز می‌دهند؛ نمونه آخر این بازیکنان لوکا یوویچ بود که به در اولین…