آخرین مطالب سرویس

طرح و کارتون

کارتون| چهار مدعی قهرمانی در جزیره گنج!

راهیابی چهار تیم رئال مادرید، پاریسن ژرمن، چلسی و منچسترسیتی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا، سوژه کارتونی از عمر مومانی در سایت گل شد.

وعده نجات استقلال و پرسپولیس

فراکسیون فوتبال مجلس گفته به هر کدام از سرخابی‌ها ۱۰۰ میلیارد می‌دهیم تا بدهی‌هایشان را بدهند؛ وعده‌ای که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه‌ولد شده است.

کارتون| کلوپ سنت‌شکنی کرد!

یورگن کلوپ که در دوسال گذشته، کاپ قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر انگلیس را برای هواداران لیورپول به ارمغان آورده بود، در فصل جاری دستش از هر جامی خالی مانده تا برخلاف دو فصل گذشته عمل کند.

کارتون| یک جام و چهار مدعی

پس از انجام دیدارهای برگشت دور یک چهارم نهایی لیگ اروپا، چهار تیم منچستریونایتد، آرسنال، رم و ویارئال به نیمه‌نهایی صعود کردند. این چهار تیم که در لیگ‌های کشورشان شانس قهرمانی ندارند، رویای کسب یک جام قاره‌ای را در سر می‌پرورانند.

کارتون| عوامل پیروزی بزرگ پاری سن‌ژرمن

پاری سن‌ژرمن با شکست ۱ بر صفر مقابل بایرن مونیخ و به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان صعود کرد؛ سیوهای ناواس، گل‌زنی امباپه و درخشش نیمار از عوامل این موفقیت بزرگ پاریسی‌ها بوده.

کارتون| شرایط دشوار مورینیو و تاتنهام

مورینیو در تاتنهام شرایط دشواری را سپری می‌کند و پس از حذف از لیگ اروپا، شکست در مقابل منچستریونایتد آنها را از سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا هم دور کرد.