السوما: انگیزه زیادی مقابل ایران و پرسپولیس دارم

ستاره خط حمله الاهلی مدعی شد انگیزه های زیادی برای بازگشت به تمرینات و ترکیب این تیم دارد چون می خواهد مقابل رقبای ایرانی به میدان برود.

عمر السوما ستاره سرشناس و سوریه ای خط حمله الاهلی بعد از ماه ها غفیبت در تمرینات به دلیل مصدومیت شدید در اواخر فصل گذشته در اردوی پیش فصل سبزپوشان عربستان حاضر شد اما به صلاحدید کادرفنی همچنان به دور از تمرینات گروهی و به صورت اختصاصی مراحل آماده سازی خود را پشت سر می گذارد.
این مهاجم گران قیمت و سرشناس سوریه ای که نقش به سزایی در موفقیت های الاهلی داشته در اردوی این تیم در اتریش مدعی شد مشکلی برای همراهی تیم در بازی های آغازین فصل از همه مهم تر بازی های لیگ قهرمانان آسیا ندارد و طرفداران نباید نگران شرایط او در تیم باشند چون طبق برنامه در حال رسیدن به دوران قبل از آسیب دیدگی است.
السوما در گفتگویی با سایت sportka گفت:« مشکلی از بابت بازگشت به تمرینات گروهی ندارم اما کادر پزشکی صلاح دانست فعلا به صورت اختصاصی برنامه بدنی را پیگیری کنم تا با شرایط بهتری کار با توپ را آغاز کنم. قطعا به بازی های ابتدایی فصل از همه مهم تر بازی با پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می رسم و متعاقب آن با پیراهن تیم ملی سوریه مقابل ایران در ورزشگاه آزادی به میدان خواهم رفت چون برای درخشش در این بازی ها انگیزه های زیادی دارم».
عمر السوما به عنوان تنها مصدوم سرشناس اردوی رقیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا این روزها در اردوی اتریش تمرینات ویژه ای را پشت سر می گذارد که تصاویر این تمرینات بازتاب گسترده ای در سطح محافل ورزشی عربستان و طرفداران الاهلی در پی داشته و نگرانی هایی از بابت غیبت این مهاجم سوری گلزن رقم زده است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.