جپاروف: جای جباری نه، جای خودم آمده‌ام!

هافبک ازبکستانی استقلال می گوید آماده است با بازیکنان با کیفیت استقلال رقابت کند.

سرور جپاروف گفت که به جای جباری به استقلال نیامده است و تلاش می کند بهترین نمایشش را داشته باشد.

در مورد حضور دوباره ات در استقلال صحبت کن.
من طبق قراردادی که داشتم باید با مسوولان این تیم مذاکره می کردم اما در این چند وقت به دلیل مشکلات خانوادگی که داشتم نتوانستم در ایران حضور پیدا کنم. من با مسوولان استقلال مذاکره کردم و بعد از آن تصمیم گرفتم یک فصل دیگر در این بازی کنم.

در این مدت صحبت های زیادی شد که تو نمی خواهی برای استقلال بازی کنی.
به هیچ عنوان در این مدت من مصاحبه ای با رسانه ها ایرانی انجام ندادم. اصلا تصمیمی نگرفته ام و الان هم می بینید در ایران و در خدمت استقلال هستم. پس این موضوع نشان می دهد هیچ کدام از صحبت هایی که در این مدت از قول من عنوان می شد صحت نداشت.

روز گذشته گفته بودی که پرسپولیس را دربی آلمان شکست می دهید. چقدر این موضوع اعتقاد داری؟
من یک بازیکن حرفه ای هستم و طبیعی است که چنین چیزی نمی تواند صحت داشته باشد. من هرگز در مورد بازی که انجام نشده اظهار نظری نمی کنم. می دانم این بازی چقدر  برای هواداران دو تیم مهم است ولی من اصلا صحبتی نکردم ولی اگر باشم تلاش می کنم بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم.

اصلا چیزی در دربی ایران شنیده ای؟
بله من فصل گذشته و زمانی که در سپاهان بودم این بازی را تماشا کردم و بازی بسیار جذابی است چراکه هواداران زیادی آن را از نزدیک تماشا می کنند.

چطور شد که تصمیم گرفتی در استقلال بازی کنی؟
من با باشگاه قرارداد داشتم و طبق قراردادی که داشتم از نظر اخلاقی باید به این تیم برمی گشتم. الان هم از این که در اختیار این تیم هستم بسیار خوشحالم.

این درست است که امسال از فوتبال خداحافظی می کنی؟
من تمام دوره های مربیگری را طی کرده ام و احتمالا این فصل آخرین سال بازی کردن من است و از این که در استقلال این اتفاق می افتد خوشحال هستم.

روز گذاشته صحبتی با منصوریان انجام دادی؟
بله. ایشان به من خوشامد گفت و من هم در مورد وضعیت بدنی ام توضیحاتی را دادم. بعد از آن هم تمریناتم را آغاز کردم.

در این مدت خیلی ها می گویند جای جباری که ممکن است خیلی نتواند بازی کند به استقلال آمده ای. این موضوع صحت دارد؟
من برای تمام بازیکنان استقلال احترام زیادی قائلم و آنها قطعا بازیکنان با کیفیتی هستند. من جای جباری به استقلال نیامده ام و جای خودم به این تیم آمده ام و رقابت با بازیکنان با کیفیت استقلال برایم بسیار جذاب است.

تیم ایران نقش مهمی در صعود تیم ملی ازبکستان به جام جهانی دارد. در این باره چه نظری داری؟
درست است. ایران قدرتمندترین تیم گروه ما بود و با شایستگی به جام جهانی صعود کرد ولی من امیدوارم بتوانیم تیم چین را شکست بدهیم و البته ایران بتواند کره را شکست بدهد تا ما صعود کنیم. ما هنوز به صعود به جام جهانی امیدوار هستیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.