نرخ طلا و ارز چهارشنبه ۲۱تیر| افت قیمت دلار و برخی مسکوکات طلا در بازار آزاد

صرافان سکه و ارز امروز (چهارشنبه) هر دلار آمریکا را با ۲۶ ریال کاهش نسبت به میانگین قیمتی دیروز ۳۷ هزار و ۷۹۴ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با سه هزار ریال کاهش ۱۲ میلیون و ۱۰۳ هزار ریال فروختند.

 قیمت هر یورو در سامانه نظارت ارز (سنا) تا زمان انتشار این خبر ۴۳ هزار و ۲۰۷ ریال ثبت شده است که نسبت به میانگین قیمت ها در پایان معاملات دیروز ۴۴ ریال رشد دارد.
میانگین قیمت دلار و یورو در سامانه سنا تا ساعت ۱۸ دیروز که معاملات به پایان می رسد، به ترتیب ۳۷ هزار و ۸۲۰ ریال و ۴۳ هزار و ۱۶۳ ریال بود.
در معاملات امروز، هر پوند انگلیس ۴۹ هزار و ۱۵۹ ریال به فروش رفت که ۲۵ ریال نسبت به دیروز افت قیمت دارد؛ هر درهم امارات که بر شاخص قیمت دلار در بازار آزاد اثرگذار است، ۱۰ هزار و ۴۰۱ ریال فروخته شد و افت سه ریالی را ثبت کرد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۹۱۰ ریال و هر یورو را ۴۳ هزار و ۹۱۰ ریال اعلام کرد.

تثبیت قیمت برخی مسکوکات طلا
بر اساس قیمت های اعلام شده در تارنمای اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز نسبت به میانگین قیمتی دیروز تغییری نکرد و ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال به فروش رفت.
هر قطعه نیم سکه طلا نیز امروز ثابت ماند و ۶ میلیون و ۳۹۰ هزار ریال فروخته شد اما ربع سکه طلا با افت ۱۰ هزار ریالی ۳ میلیون و ۷۱۰ هزار ریال عرضه شد.
سکه گرمی امروز نیز تغییر قیمتی نداشت و ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به فروش رفت.
اتحادیه طلا قیمت جهانی هر اونس طلا را یک هزار و ۲۱۹ دلار و ۴۰ سنت اعلام کرد که نسبت به دیروز ۲ دلار رشد دارد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۱۳۶ هزار و ۷۸۰ ریال فروخته شد که نسبت به میانگین داد و ستدهای دیروز ۲۶۵۰ ریال بهبود یافته است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.