کنایه‌ انصاری‌ به‌ رئیسی: برنامه‌هایتان را برای دولت‌ بفرستید

معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: پرونده انتخابات بسته شد و الان زمان همکاری و همراهی همه مردم ایران حتی کاندیداهای محترم انتخابات ریاست‌جمهوری و هواداران‌شان با رئیس‌جمهور منتخب است.

مجید انصاری درباره اظهارات سیدابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم مبنی بر اینکه «طرف مقابل رقیب هراسی کرد وگرنه من رأی بیشتری می آوردم» گفت: این بحث ها مربوط به دوران رقابت و انتخابات است، پرونده انتخابات بسته شد و الان زمان همکاری و همراهی همه مردم ایران حتی کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری و هواداران‌شان با رئیس جمهور منتخب است.
وی با اشاره به ضرورت کمک به رئیس جمهور منتخب مردم افزود: امروز کشور نیاز به حرکت جدی برای تحقق شعار سال یعنی اشتغال و تولید دارد. آقای روحانی رئیس جمهور ۲۴ میلیون نفر نیست بلکه رئیس جمهور ۸۰ میلیون نفر ایرانی است، کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری که می گفتند برنامه هایی دارند، می توانند برنامه های شان را بفرستند، طرفداران‌شان نیز به دولت کمک کنند.
معاون حقوقی رئیس جمهور تأکید کرد: همه جای دنیا بعد از پایان انتخابات و استقرار دولت فصل همکاری فرا می رسد، از این جهت زمان طرح موضوعاتی که کاربرد تبلیغاتی دارد و به درد تبلیغات انتخاباتی می خورد گذشته است.
وی درباره اشاره اصولگرایان به سبد ۱۶ میلیون رأی نامزدهای شان در انتخابات و انتظار آنها برای لحاظ این مسئله هنگام چینش کابینه دولت آینده گفت: تعیین وزرا و اعضای کابینه از اختیارات آقای رئیس جمهور است، او با مصلحت اندیشی که می کند و مشورتی که با مسئولان عالی رتبه نظام و جریانات مختلف انجام می دهد به جمع بندی خواهد رسید و حتما کابینه کارآمدتر و جدی تری را برای دولت آینده انتخاب خواهد کرد.
این فعال اصلاح طلب با بیان اینکه دولت یازدهم در شرایط دشوار زحمات زیادی برای کشور کشید، یادآور شد: دولت یازدهم در حوزه های مختلف دیپلماسی و برداشتن مشکلات از سر راه مردم و هموار کردن مسیر حرکت به سمت جلو بسیار موفق بود و این از دستاوردهای دولت یازدهم است.
انصاری اظهار کرد: حتما دولت آینده با استفاده از تجربیات ارزشمند دولت یازدهم و سرمایه گذاری که ملت در انتخابات ریاست جمهوری انجام داد موفق تر خواهد بود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.