نامجومطلق: در استقلال همه انتظار فیکس بازی کردن دارند

مجید نامجومطلق مربی و بازیکن اسبق استقلال معتقد است لیگ فصل آینده فرسایشی خواهد بود و در این میان پرمهره بودن استقلال می‌تواند به این تیم کمک کند.

نامجومطلق در مورد اینکه خیلی‌ها معتقدند ترافیک در خط هافبک استقلال می‌تواند برای این تیم دردسرساز باشد، می‌گوید:‌ من معتقدم زیاد بودن بازیکنان در برخی از پست‌ها به سود استقلال است. به هر حال امسال لیگ ایران فرسایشی خواهد بود و به دلیل اردوهای تیم ملی مسابقات لیگ برتر بارها تعطیل خواهد شد. از طرفی کی‌روش هم آن‌قدر قدرت دارد که دبیر فدراسیون را عوض می‌کند و باید برنامه‌های او اجرا شود. در این لیگ فرسایشی، پرمهره بودن استقلال می‌تواند به این تیم کمک کند و مطمئناً نیمکت این تیم هم قوی‌تر خواهد شد.
نامجومطلق ادامه می‌دهد: ‌این درست است که استقلال در اکثر پست‌ها بازیکنان خوبی دارد ولی به نظر من این تیم باید در دفاع چپ و راست بازیکنان باکیفیت می‌گرفت. با این حال دست مربی در بعضی از پست‌ها باز است ولی مهم این است که بازی کردن بازیکنان چگونه مدیریت شود. الان همه در استقلال انتظار فیکس بازی کردن دارند و این می‌تواند اتفاقاتی را به وجود بیاورد که آرامش تیم را به هم بزند. ما هنوز از یاد نبرده‌ایم که بین جباری و جاسم کرار در چند سال گذشته چه اتفاقاتی رخ داد. به هر حال مدیریت کردن تیم به هنر سرمربی مربوط می‌شود.
نامجومطلق در قسمت دیگری از حرف‌هایش در مورد شانس قهرمانی استقلال می‌گوید: ‌استقلال با این نفراتی که جذب کرده است، باید قهرمان شود و هواداران هم به چیزی جز قهرمانی راضی نیستند. من فقط امیدوارم این ستاره‌ها بر اساس نیاز جذب شده باشند نه بر اساس رقابت با پرسپولیس.
نامجومطلق در مورد اتفاقات چند روز اخیر میان کی‌روش و فدراسیون فوتبال گفت: در توانایی‌های فنی کی‌روش هیچ شکی نیست ولی متأسفانه تمام اختیارات فوتبال ما به ایشان داده شده و کی‌روش به خودش اجازه می‌دهد که به هر فردی توهین کند. من برای فدراسیون فوتبال متأسفم که روی بسیاری از مسائل سرپوش می‌گذارد. کی‌روش خیلی راحت حریم‌ها را می‌شکند و فدراسیون هم هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد که این موضوع از همه چیز بدتر است.

 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.