​نعمت زاده: ازشرایط پس ازبرجام برای گسترش سرمایه گذاری استفاده می کنیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پس از برجام فرصت بسیار مغتنمی برای بهره مندی از فضای امن گسترش سرمایه گذاری داخلی و خارجی فراهم شد و از این فرصت هر چه بیشتر بهره برداری خواهیم کرد.

محمدرضا نعمت زاده در مراسم افتتاح ۲ واحد صنعتی در ساوجبلاغ که ظهر یکشنبه صورت گرفت، افزود: در شرایط کنونی می توان خلاهای گذشته را رفع کرده و در جهت رونق تولید، اقتصاد و اشتغال گام برداشت. 
نعمت زاده با تاکید بر ضرورت حمایت از صنایع دانش بنیان، افزود: در شرایط فعلی حمایت از چنین واحدهایی علاوه بر ایجاد بستر اشتغال، توسعه فناوری و حفظ محیط زیست را همراه خواهد داشت. 
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه باید فعالیت های بخش پژوهشی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران توسعه یابد، ادامه داد: این امر در دانشگاه ها برای تکمیل تحقیقات دانشگاهی نیاز به تعامل و مشارکت های جدی دارد. 
بهره برداری از ۲طرح صنعتی در البرز 
طرح تولید درهای ضد سرقت و ضد حریق و طرح تولید غشاهای صنعت تصفیه آب و فاضلاب روز یکشنبه با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز به بهره برداری رسید. 
در آیین گشایش این طرح ها اعلام شد که شرکت تولید درهای ضد سرقت و ضدحریق با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۱۰۰ راه اندازی شده است. 
همچنین طرح تولید غشاهای صنعت تصفیه آب و فاضلاب با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران در شهرک تحقیقاتی کاوش با اعتبار ۷۰میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۳۰ نفر گشایش یافت. 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.