افتتاح مدرسه در قرقان زنجان با مشارکت بانک ملی ایران

مدرسه قرقان از توابع بخش انگوران استان زنجان با مشارکت بانک ملی ایران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، رئیس اداره امور شعب استان زنجان بانک در مراسم افتتاح این مدرسه که با حضور نماینده ماهنشان و ایجرود در مجلس و مسئولان استانی برگزار شد، تاکید کرد بانک ملی ایران با ۹۰ سال قدمت علاوه بر رسالت اقتصادی خود همواره در کنار اقشار مختلف مردم حضور دارد.
سیداحمد طاهری میزان مشارکت بانک در احداث مدرسه قرقان را ۲میلیارد ریال عنوان و ابراز امیدواری کرد که احداث این مدرسه آغازی برای احداث پروژه‌های دیگر در سایر مناطق استان زنجان باشد.
وی اظهار کرد: بانک ملی ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خود که خدمت‌رسانی به آحاد جامعه در اقصی نقاط کشور است، همواره در طرح‌های عام المنفعه مانند آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، احداث مراکز نگهداری ایتام و کودکان بی‌سرپرست و معلولان ذهنی، بازسازی شیرخوارگاه، احداث مدرسه، درمانگاه و… نیز مشارکت داشته است.
صفری مدیرکل سازمان نوسازی مدارس استان زنجان نیز با بیان اینکه اقدامات خیرخواهانه بانک ملی ایران در ساخت مدارس برای مناطق محروم کشور درخور تقدیر است، گفت: اخلاق و رفتار کارکنان بانک ملی ایران می‌تواند در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی الگویی برای دیگر سازمان‌ها باشد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.