پایان شکست‌ناپذیری بایرن مونیخ/ نتایج بازی‌های این هفته بوندس لیگا

بایرن مونیخ در دیداری غیر قابل پیش بینی با نتیجه سه بر یک برابر مونشن گلادباخ شکست خورد ولی همچنان موقعیت خودش را در صدر جدول این رقابت‌ها حفظ کرد.

هفته پانزدهم بوندس لیگای آلمان با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در حساس‌ترین بازی بایرن مونیخ در شبی که فرانک ریبری را بعد از ماه‌ها مصدومیت در ترکیب خود می‌دید با نتیجه سه بر یک برابر مونشن گلادباخ شکست خورد تا بعد از مدت‌ها طعم شکست را در لیگ آلمان تجربه کند.

در این دیدار که بایرن مونیخ با چند غایب از جمله آلابا و کاستا به میدان آمده بود فرانک ریبری را بعد از نزدیک به شش ماه در ترکیب خود می‌دید و اتفاقا تک گل بایرن را نیز همین بازیکن موفق شد در دقیقه ۸۱ به ثمر برساند ولی این گل خیلی دیر زده شد چرا که قبل از آن گلادباخ سه بار دروازه بایرن مونیخ را باز کرد. اسکار ونت در دقیقه ۵۴، استیندل در دقیقه ۶۶ و فابین جانسون در دقیقه ۶۸ موفق شدند برای مونشن گلادباخ گلزنی کنند تا بایرن مونیخ در این دیدار شکست سنگینی را متحمل شود.

بایرن مونیخ البته اواسط هفته باید در لیگ قهرمانان در حالی که صعودش قطعی شده به میدان برود. به این ترتیب روند شکست‌ناپذیری بایرن مونیخ در بوندس لیگا شکست و این تیم برای اولین بار در این فصل شکست خورد.

در دیگر دیدار مهم بایرلورکوزن که در لیگ قهرمانان حضور دارد در حالی برابر هرتابرلین با نتیجه دو بر یک شکست خورد که بیش از ۷۰ دقیقه از زمان مسابقه را ۱۰ نفره بازی کرد. هرناندز مهاجم سابق منچستریونایتد برای لورکوزن گلزنی کرد و بروکس و داریدا گل‌های هرتابرلین را به ثمر رساندند.

در دیگر دیدارها این نتایج به دست آمد:

هامبورگ یک – ماینتس ۳
اینگول اشتاد یک – هوفنهایم یک
کلن صفر – آگزبورگ یک

در حساس‌ترین دیدار این هفته از رقابت‌ها ولفسبورگ و دورتموند امشب و از ساعت۲۱ برابر هم به میدان خواهند رفت. ولفسبورگ نایب قهرمان فصل گذشته و قهرمان جام حذفی آلمان باید برابر دورتموند نایب قهرمان جام حذفی دیدار کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.