منصوریان: جای خالی استقلال و پرسپولیس را در آسیا پر می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید آن‌ها خوش شانس بودند که برابر الزورا بازی را به تساوی کشاندند.

به گزارش باشگاه ذوب آهن، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن بعد از تساوی ۲ بر ۲ مقابل الزوراء عراق و صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: بازی بسیار خوب و با کیفیتی بود. تماشاگران از دیدن این بازی لذت بردند. باید اعتراف کنم که در نیمه دوم الزوراء بازی را از دست ما خارج کرد. ۲ بر یک هم عقب افتادیم اما خوش شانس بودیم که بازی را به تساوی کشاندیم و به مرحله بعد صعود کردیم.
او افزود: اعتقاد دارم تیم‌های غرب آسیا معمولاً فیزیکی است و فوتبال عراق هم بیش‌تر فیزیکی است. الزوراء هم محکم بازی کرد.
سرمربی تیم ذوب آهن در مورد کیفیت فنی تیمش گفت: تیم خوبی داریم و راه سختی در پیش داریم. در این مسیر باید خیلی بهتر باشیم برای این که به مراحل بالاتر صعود کنیم و حرفه‌ای‌تر رفتار کنیم. هنوز هیچ چیز تمام شده نیست. بازیکنان ما در نیمه دوم کمی سهل انگاری کردند اما خودشان آن را جبران کردند.
منصوریان تصریح کرد: بازی با النصر که در کربلا داریم برای سرگروهی است. می‌خواهیم سرگروه شویم و برای ما مهم است که النصر را ببریم و به عنوان صدرنشین صعود کنیم.
وی در مورد این که استقلال و پرسپولیس حذف شده‌اند گفت: تلاش می‌کنیم جای خالی استقلال و پرسپولیس را پر کنیم. کار سختی پیش‌رو داریم و با قدرت در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم.
سرمربی ذوب آهن در پایان نشست گفت: به فوتبال عراق تبریک می‌گویم که هواداران و مردم با تمام وجود تیم‌شان را تشویق می‌کنند؛ به دور از اتفاقات پایان بازی که شاید برخی مواقع طبیعی است فکر می‌کنم عراق می‌تواند یکی از مدعیان فوتبال باشگاهی در آسیا باشند. زیرا کیفیت بازیکنان و شوق و اشتیاق تماشاگرانش خوب است و فقط ایران و عراق هستند که چنین تماشاگرانی دارند و باید نهایت استفاده را از پتانسیل تماشاگران‌شان بکنند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.