اعلام جزئیات پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن به مسی

چند منبع خبری موثق در فوتبال اروپا اعلام کردند که پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد خود را برای به خدمت گرفتن مسی مستقیماً به این بازیکن آرژانتینی ارائه کرده است.

پس از انتشار خبر غیرمنتظره عدم تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا، و در حالی که اکثر اهالی دنیای فوتبال در شوک به سر می‌برند، پاری‌سن‌ژرمن فرصت را مغتنم شمرده و زودتر از همه برای جذب این بازیکن آرژانتینی پا پیش گذاشته است.

از همان لحظه‌ای که خوان لاپورتا اعلام کرد که خبر جدایی مسی یک شوخی نیست و بارسلونا عملاً نمی‌تواند حقوق این بازیکن را بپردازد، نام پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مقصد اصلی این ستاره ۳۴ ساله مطرح شد.

فابریتزیو رومانو کارشناس نقل و انتقالات شبکه اسکای اسپورت، مدعی شد که پاری‌سن‌ژرمن تنها باشگاهی است که تا کنون با مسی برای عقد قرارداد تماس گرفته و پیشنهادش را به صورت مستقیم و بدون واسطه به خود این بازیکن ارائه کرده است. رومانو با اعلام اینکه بازیکنیان پاری‌سن‌ژرمن هم مطمئن هستند که لیونل مسی به آنها ملحق می‌شود، به جزئیات پیشنهاد PSG هم اشاره کرده که شامل قراردادی دو ساله با امکان تمدید برای سال سوم است.

در همین حال چند منبع خبری دیگر از جمله سابر دسفارگس، کارشناس نقل و انتقالات فوتبال فرانسه به شبکه TNT اسپورت آرژانتین گفتند که قرارداد مسی با پاری‌سن‌ژرمن تقریباً قطعی است و این بازیکن آرژانتینی در فصل جدید با پیراهن تیم فرانسوی به میدان خواهد رفت. نشریه فرانسه اکیپ نیز نوشته است که پیشنهاد PSG به مسی دو ساله با امکان تمدید برای سال سوم است و به ازای هر فصل آن ۴۰ میلیون یورو به این بازیکن پرداخت می‌شود.

پیش از این نشریه آ اس اسپانیا مدعی شده بود که چلسی در خط نخست رقابت برای به خدمت گرفتن مسی است که ظاهراً این موضوع صحت ندارد و باشگاه فرانسوی که تابستان امسال بازیکنان بزرگی مانند سرخیو راموس، جورجینیو واینالدوم و جان‌لوئیجی دوناروما را به خدمت گرفت قصد دارد ترکیبش را پرستاره‌تر کند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.