قیمت ارزهای دیجیتال یکشنبه ۱۷ مرداد/ صعود چشمگیر قیمت بیت‌کوین و اتریوم

قیمت بیت کوین با ثبت رشد حدود ۶ درصدی نسبت به کمترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته رقم‌هایی بالای ۴۵ هزار دلار را به ثبت رساند. قیمت اتریوم از مرز ۳ هزار دلار عبور کرد.

قیمت بیت کوین در حوالی ساعت ۱۲ ظهر به وقت ایران روی ۴۴ هزار و ۹۱۵ دلار قرار داشت. قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۴ درصد رشد کرده و سرمایه بازار بیت کوین در نتیجه این افزایش قیمت به ۸۴۸ میلیارد دلار رسیده بود. بیشترین

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵ هزار و ۲۸۲ میلیارد دلار بود.

ممکن است علت رشد قیمت بیت کوین سرمایه‌گذاری جدید “جک ما” باشد. این سرمایه‌گذار بزرگ اخیرا نیمی از سرمایه خود را بر روی پروژه‌ای جدید سرمایه‌گذاری کرده است که معتقد است، آینده صنعت فاینانس و تجارت را شکل خواهد داد.

این سرمایه‌گذار بزرگ قصد دارد که کنترل خود بر تکنولوژی بلاک چین را گسترش دهد و در روز شنبه یک معامله ۴۰۰ میلیون دلار را با سود بیت کوین نهایی کرد. جک ما از حامیان بزرگ ارزهای دیجیتال است و نقش بزرگی برای این دارایی‌ها در آینده قائل است.

عبور اتریوم از مرز ۳ هزار دلار
قیمت دومین ارز دیجیتال مهم دنیا نیز با ثبت تغییرات مثبت قیمتی ۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته از مرز ۳ هزار دلار عبور کرد. قیمت اتریوم در حوالی ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه عصر به وقت ایران در نزدیکی ۳ هزار و ۱۶۲ دلار بود و سرمایه آن در نزدیکی ۳۷۱ میلیارد دلار قرار داشت. بیشترین قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ۳ هزار و ۱۶۴ دلار بود.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.