شاهکار هندبال ایران مقابل اردن در روزی که کسی روی نیمکت ایران نبود

تیم هندبال بانوان ایران در حالی امروز موفق شد برابر اردن به پیروزی برسد که به دلیل کرونای اعضای کادرفنی، کسی روی نیمکت ایران نبود.

تیم ملی هندبال بانوان کشورمان در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا امروز موفق شد برابر اردن، میزبان این مسابقات به برتری برسد. ملی‌پوشان کشورمان پیش از این برابر کویت و فلسطین به پیروزی رسیده بود و برابر ژاپن متوقف شده بود.

تیم ملی هندبال کشورمان در حالی امروز برابر اردن به میدان رفت که تست کرونای عزت‌الله رزمگر، مدیر فنی، خدیجه قانع، مربی و نشیمن شافعیان، مشاور فنی این تیم به دلیل ابتلا به کرونا روی نیمکت ایران حضور نداشتند.

همچنین تست صونا بیداد، نیز مثبت اعلام شده و این بازیکن نیز راهی قرنطینه شد. احتمال افزایش تعداد مبتلایان و تست‌های مثبت در تیم ایران وجود دارد. این در حالی است که تیم ایران هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده است.

عزت‌الله رزمگر، در گفت‌وگو با تسنیم ضمن تایید این خبر گفت: در شرایط جسمی خوبی قرار ندارم. امیدوارم بازیکنان قرنطینه را به خوبی رعایت کنند.

تیم ملی هندبال کشورمان سه‌شنبه باید برای قطعی کردن صعود خود به دور بعد و همچنین کسب سهمیه مسابقات جهانی برابر سوریه به میدان برود.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.