طارمی آرزوی کودک پرتغالی را برآورده کرد

مهاجم ایرانی تیم پورتو شب گذشته با درخواست جالب یک هوادار خردسال رو به رو شد.

در چارچوب مسابقات هفته ششم سوپرلیگ پرتغال تیم پورتو شب گذشته میزبان تیم موریرنسه بود با نتیجه پرگل ۵ بر صفر تیم تحت هدایت ژائو هرینکس را شکست دادند.

در این دیدار مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش ایرانی تیم پورتو دو مرتبه برای تیمش موفق به گلزنی شد. طارمی یک مرتبه در دقیقه ۳۴ از روی نقطه پنالتی و یک مرتبه در دقیقه ۷۱ موفق به ثبت نامش به عنوان گلزن در مسابقه دیشب شد.

دیگر گل‌های پورتو را لوییز دیاس (۵۱ و ۶۵) و پپه (۷۷) به ثمر رساندند اما ستاره‌ای که شب گذشته از سوی هواداران دنبال می‌شد، طارمی بود. مهاجم ۲۹ ساله پس از بازی مقابل اتلتیکومادرید تلاش زیادی برای کسب پیروزی توسط همبازیانش داشت و اکنون آنها به آمار شکست ناپذیری در ۳۴ بازی اخیر لیگ پرتغال شده‌اند.

یکی از طرفدارانی که علاقه زیادی به درخشش قایدی داشت، یک کودک خردسال بود که برای دریافت پیراهن طارمی در مسابقه به ورزشگاه رفته بود. این کودک که برای بیان درخواست پیراهن طارمی از زبان فارسی استفاده کرده بود، روی پلاکاردی که در دست داشت، نوشته بود: «مهدی ژاکتت را به من بده!» این کودک به احتمال فروان از گوگل ترنسلیت استفاده کرده بود چرا که به جای واژه پیراهن از ژاکت استفاده کرده بود.

تصویر طارمی پس از پایان بازی در ویدیویی که باشگاه پورتو منتشر کرده نشان می‌دهد او به جای پیراهن مسابقه، گرمکن به تن دارد و این ویدیو تایید می‌کند که طارمی آن کودک خوش ذوق را به آرزویش رسانده است.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.