سهمیه سوخت آذر ۱۲۰ لیتر می‌شود؟

اگر قرار بر این باشد که دولت به وعده خود درباره واریز بنزین جبرانی پایبند باشد احتمالا در آذر ماه خودروهای شخصی سهمیه ۱۲۰ لیتر بنزین خواهند گرفت، در غیر این صورت همان ۶۰ لیتر مثل ماه‌های قبل به کارت‌های سوخت واریز خواهد شد.

اگر قرار بر این باشد که دولت به وعده خود درباره واریز بنزین جبرانی پایبند باشد احتمالا در آذر ماه خودروهای شخصی ۱۲۰ لیتر بنزین خواهند گرفت، در غیر این صورت همان ۶۰ لیتر مثل ماه‌های قبل به کارت‌های سوخت واریز خواهد شد.

وزیر نفت گفته قرار است سهمیه سوخت بنزین جبرانی برای همه واریز می‌شود و این سهمیه هم برای خودروهای سواری، موتورسیکلت‌ها، وانتی‌ها، خطی‌ها و آموزشگاه‌ها و سایر موارد است.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هم تاکید کرده که سهمیه جبرانی بنزین به تمامی کارت‌های سوخت بنزین یارانه‌ای تعلق می‌گیرد.

این سخنان در حالیست که هنوز هم برخی جایگاه‌های بنزین به حالت قبل از اختلال اخیر نرسیده‌اند و تعدادی از مردم در جایگاه‌ها با مشکل مواجه می‌شوند.

با این حال وزیر نفت اعلام کرده که دولت قرار است سهمیه بنزین جبرانی به مردم پرداخت کند.

این پیشنهاد بعد از آن مطرح شد که ابراهیم رئیسی برای حل مشکل بنزین، با وزیر نفت دیدار کرد. بعد از آن جلسه بود که جواد اوجی از تخصیص سهمیه بنزین جبرانی خبر داد.

اگرچه هنوز میزان سهمیه بنزین جبرانی مشخص نشده است، اما پیگیری‌های تجارت‌نیوز نشان می‌دهد احتمالا سهمیه بنزین جبرانی دولت، ۶۰ لیتر است که به اضافه آن ۶۰ لیتر سهمیه آذر ماه در مجموع به ۱۲۰ لیتر می‌رسد. اما آیا این اتفاق در عمل رخ خواهد داد؟

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.