برد پرسپولیس مقابل استقلال در نیمه نخست

تیم فوتبال پرسپولیس توانست با گل علی نعمتی پیروز میدان مقابل استقلال در نیمه نخست باشد.

تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در یکی از دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر امروز پنجشنبه به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. علی نعمتی (۴۰) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

در این بازی که از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز شد، ابتدا این تیم استقلال بود که موقعیت‌های گلزنی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد و هجومی ظاهر شد.

در دقیقه ۸، ارسلان مطهری مهاجم استقلال در موقعیت ضد حمله شوتی به سمت دروازه پرسپولیس زد که احمد گوهری دروازه بان پرسپولیس آن را به صورت دوضرب مهار کرد. کوین یامگا بازیکن خارجی استقلال هم نتوانست از توپ برگشتی استفاده کند.

در دقیقه ۱۰ حرکت کوین یامگا از سمت راست دفاع پرسپولیس صورت گرفت که ارسال این بازیکن بدون نتیجه از مقابل دروازه سرخپوشان عبور کرد.

تنش و درگیری بازی در نیمه نخست بین بازیکنان دو تیم آغاز شد و نشان داد که سیدمهدی سیدعلی داور بازی کار سختی دارد. سیدعلی در دقیقه ۱۵ به تمیروف و در دقیقه ۲۱ به فرشاد فرجی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس به تدریج خود را در زمین پیدا کرد و خطرسازی روی دروازه استقلال را استارت زد. در دقیقه ۲۱ شوت رضا اسدی از بالای دروازه استقلال به اوت رفت. البته استقلال هم بدون موقعیت نبود و در دقیقه ۲۳ می‌توانست با ضربه کاشته آبی پوشان را به گل برساند که گوهری این شوت غفوری را مهار کرد.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی نیمه نخست، پرسپولیس بر شدت حملاتش اضافه کرد. در دقیقه ۳۵، تمیروف پاس رو به عقب احسان پهلوان را با یک ضربه فنی و بغل پا از کنار دروازه استقلال به اوت زد.

فشار حملات پرسپولیس در نهایت در دقیقه ۴۰ جواب داد و پرسپولیس با ضربه سر علی نعمتی به گل نخست دست یافت. این گل روی پاس ارسالی رامین رضاییان از روی ضربه کاشته به دست آمد تا سرخپوشان با برتری راهی رختکن شوند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.