جاده هراز و چالوس تا ۱۵ فروردین یکطرفه شدند

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: از امروز (یکشنبه) تا پایان ۱۵ فروردین جاده هراز و چالوس یکطرفه می‌شود.

پلیس راهور ناجا روز یکشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از امروز (یکشنبه، ۷ فروردین) تا پایان ۱۵ فروردین از ساعت ۱۱ تا ۲۴ جاده هراز و چالوس از طرف شمال کشور به استان‌های تهران و البرز یکطرفه می‌شود.

در این اطلاعیه آمده: این اقدام برای کمک به بازگشت سریعتر مسافران انجام می‌شود.

همچنین رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان اینکه پیش بینی می‌شود تا پایان این هفته در جاده‌های منتهی به استانهای شمالی شاهد افزایش بار ترافیکی باشیم، گفت: برنامه پلیس این است که در صورت لزوم یک طرفه کردن مسیر شمال به جنوب را اعمال کند.

سرهنگ احمد شیرانی همچنین از افزایش بار ترافیک در مسیرهای شمالی کشور خبر داد.

افزایش بار ترافیکی در مسیرهای شمالی کشور

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان اینکه در مسیرهای جنوب به شمال و شمال به جنوب شاهد افزایش بار هستیم، افزود: عمده ترددهای نوروزی مربوط به جاده‌های منتهی به شمال کشور اعم از محور هراز_ فیروز کوه و آزادراه تهران _ شمال و رشت و قزوین می‌شود.

شیرانی ادامه داد: تا پنجم فروردین امسال بیشترین ترددها به ثبت رسیده است و از ششم فروردین ماه شاهد کاهش سفرهای نوروزی هستیم و البته در برخی جاده‌های منتهی به استانهای شمالی همچنان تردد وجود دارد.

وی با بیان اینکه تا پایان این هفته ناپایداری جوی در اکثر جاده‌ها حاکم است، تاکید کرد که این ناپایداری جوی نیاز به احتیاط رانندگان دارد.

شیرانی همچنین آمار تصادفات نوروزی را نگران کننده دانست و خطاب به رانندگان توصیه کرد: با توجه به آمار نگران کننده تصادفات توصیه می‌شود رانندگان با احساس مسئولیت بیشتری تردد کنند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.