صحبت‌های جالب سرمربی تیم فوتبال آمریکا درباره ایران

گرگ برهالتر سرمربی تیم فوتبال آمریکا بازی تیمش با ایران را یک چالش بزرگ نامید و از دست کم گرفته شدن تیم ملی ایران انتقاد کرد.

گرگ برهالتر، سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا درباره همگروه شدن این تیم با ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: بازی با ایران روی‌هم‌رفته، چالشی بزرگ برای ما خواهد بود. کمی عصبی هستم از این بابت که افکار عمومی یا رسانه‌ها ممکن است ایران را حریف ساده‌ای در نظر بگیرند، اما ایران تیمی است که نباید آن را دست‌کم گرفت، زیرا آن‌ها حریف خوبی هستند.

تیم‌های ملی انگلیس، آمریکا و ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ قطر همگروه شدند. تیم دیگر این گروه یکی از تیم‌های حاضر در پلی آف اروپا یعنی، اسکاتلند، اوکراین و ولز است.

تیم ملی ایران پیش از این یک بار با آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ بازی کرد و با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. این بار این ۲ تیم ۸ آذر ۱۴۰۱ و در ورزشگاه الثمامه به مصاف هم خواهند رفت.

آمریکا تیم پانزدهم رنکینگ فیفا است و بازیکنانی، چون زک استفن (منچستر سیتی)، سرجینیو دِست (بارسلونا)، یونس موسی (والنسیا)، جیووانی رینا (دورتموند)، وستون مک کنی (یوونتوس)، تایلر آدامز (لایپزیگ) و کریستین پولیشیچ (چلسی) را دارد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.