فروش فوق‌العاده ۵ محصول ایران خودرو ویژه فروردین ۱۴۰۱ +جدول قیمت

فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو عادی و ویژه مادران از فردا سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

ه گزارش تازه‌نیوز، خودروسازی ایران‌خودرو طی بخشنامه‌ای اعلام کرد:

به اطلاع میرساند در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ از سوی مجلس شورای اسلامی، شرکت ایران خودرو برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده اند، امکان ثبت نام یکدستگاه از محصولات ایران خودرو را به قیمت مصوب فراهم نموده است.

در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی صورت می پذیرد و در غیر این صورت، برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تایید سازمان های ذیربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد گردید.

همچنین به اطلاع میرساند قرعه کشی این بخشنامه با شرایط فروش مشابه، همزمان انجام میشود و اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال میگردد، تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر گردد.

این طرح از تاریخ ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۱ به مدت ۲ روز فعال خواهد بود.

در این طرح ۵ محصول پژو ۲۰۶، پژو پارس، پژو پارس TU۵، رانا و پژو ۲۰۷ ارائه شده است.

متقاضی محترم می بایست، موضوع زمان تولد فرزند دوم یا مابعد، پس از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ را تأیید و پذیرش تبعات ناشی از عدم ثبت اطلاعات صحیح را تعهد نماید .

قیمت محصولات ایران خودرو
همنین طرح فروش فوق‌العاده  ۵ محصول این خودروسازی  با موعد تحویل ۹۰ روزه  نیز از فردا سه شنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۱ به مدت ۳ روز به اجرا می‌شود.

موعد تحویل خودروها از تیرماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو نسبت به پیش ثبت نام اولیه (شرکت در قرعه کشی) اقدام کنند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.