مجریان اجرای برنامه ویژه جام جهانی مشخص شدند

محمدرضا احمدی، محمدحسین میثاقی و رضا جاودانی از مجریانی هستند که قرار است اجرای ویژه برنامه «جام ۲۰۲۲» را بر عهده داشته باشند.

با مشخص شدن حریفان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر، ویژه برنامه «جام ۲۰۲۲» شبکه ۳ سیما کلید خورد.

گروه ورزش شبکه سه با توجه به صعود ایران به متفاوت ترین جام جهانی از نظر زمان و مکان برگزاری، با انتخاب تیم برنامه ساز، آماده سازی برای پوشش مطلوب بازیها را آغاز کرد.

به همین منظور حسین زکایی تهیه کننده جام های جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ به عنوان تهیه کننده برنامه «جام ۲۰۲۲» انتخاب و مقرر شد با بهره گیری از تمام ظرفیت های رسانه ملی پوشش حرفه ای این رویداد مهم را با اجرای محمدرضا احمدی، محمدحسین میثاقی، رضا جاودانی و اسدی بر عهده بگیرد.

جام جهانی ۲۰۲۲ قرار است از ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر امسال در هشت ورزشگاه قطر به عنوان نخستین کشور اسلامی میزبان مسابقات برگزار شود. تیم ملی فوتبال کشورمان در نخستین روز بازی ها با تیم انگلیس در ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه ۳۰ آبان مصاف خواهد کرد.

بازی بعدی تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه چهارم آذر با برنده پلی آف اروپا از بین تیمهای ولز، اوکراین و اسکاتلند خواهد بود و در سومین مسابقه تیم ملی کشورمان ساعت ۲۲:۳۰ سه شنبه هشتم آذر با تیم آمریکا بازی خواهد کرد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.